برای معرفی یه رستوران، پخش تراکت بهتر جواب میده یا چاپ نایلون؟

سلام وقت بخیر .
من یک رستوران دارم. چند ماهی می شه که شروع به فعالیت کردم. خدا رو شکر کار و کاسبی خوبی هم داریم.

موضوع اصلی من اینه که یک سری از تهیه غذا ها و رستوران ها هستند که قیمت غذا هاشون خیلی پایینه. اصلا بعضی مواقع ادم تعجب می کنه که مثلا چطوری می شه یک پرس کباب 8000 هزار تومن قیمتش باشه. با وجود قیمت هایی که تو بازار کمترین قیمت یک سیخ کبابِ خوب 12000 هزار تومن میشه. اما نمی دونم این عده چجوری انقدر قیمت پایینتر می زنند.

هدف من اینه که هم رستورانمو در محل معروف کنم و هم مردم رو آگاه کنم که این ها اصلا گوشت نیستند. به نظر شما پخش تراکت بهتر بازده داره و یا چاپ نایلون تبلیغاتی.

همکارم قبلا پخش تراکت انجام داده و می گه فیدبک خوبی هم گرفته، ولی من فکر کنم نایلون بهتره!

دنباله‌ی موضوع فلسفه تراکت پخش کردن دقیقا چیه؟

3 پسندیده

خیلی واضح بگم که به نظر من هیچ کدوم

من شخصا نه نایلون رستوران رو دست کسی ببینم جذب میشم و نه تراکتی که بزارن جلوی در

به نظرم چاپ یک بنر بزرگ در نقطه پر رفت و آمدی در شهر خیلی تاثیر گذار تره

سال پیش یک ایده داشتم که برای جذب مشتری رستوران ها و غذاخوری ها بسته کوچک حاوی بو غذا رو به جای تراکت و غیره پخش کنیم که طبق تحقیقات من تا حدودی شدنی هستش.
این ایده بر این اساس به ذهنم که با یه نظرسنجی ساده مطمءن شدم که بوی پیتزا یا کباب بیشتر از یک عکس چاپ شده روی کاغذ جذبشون میکنه.

در این مورد خیلی کارا میشه با همچین بسته ای کرد و محدودیتی نداره(البته اجراش به همین راحتی نیست)

در کل ساده ترین راه به نظر من چاپ یک بنر بزرگ در قسمت پر رفت و آمد شهره

2 پسندیده

با پارسا موافقم
تراکت هدررفت زیادی داره و بصرفه نیست
هرچند که فکر می‌کنم استفاده از بنر و بیلبورد هزینه‌ی سنگینی داره اما بازدهی خوبی هم داره
یه راه دیگه هم شاید استفاده از مجلات تبلیغاتی باشه

هرچند بهترین تبلیغ, تبلیغ کلامیِ خوده مشتری هست
کاری کنید که مشتری مشتری بیاره

مثلا چندوقت پیش رستورانی رو دیدم که سر هر میز ابزارای حرفه‌ای عکاسی گذاشته بود تا مشتریا از غذا عکس بگیرن و توی اینستاگرام شیر کنن.

3 پسندیده