بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ کدام است؟

لطفاً تجربیاتی که در استفاده از شرکت های هاستینگ دارید به صورت واقعی بنویسید.

من با شرکت های زیادی کار کردم از جمله صبا هاست، سرور پارس، برتینا، میهن وب هاست، هاست ایران.

بهترین خدمات رو از شرکت صباهاست گرفتم . انصافاً کیفیت سرویس ها شون خیلی خوب بوده . یعنی سرعت هاست خوب بوده و آپ تایم شون 100% بوده و تیکت ها رو به سرعت جواب دادن. آدرس سایتش:

هاستینگ های دیگه هم کار کردم. مثلا سرور پارس پاسخدهی شون خوبه، پاسخدهی شون 24 ساعته است اما هاست هایی که ارائه می ده ضعیف هستن … یعنی سایت های زیادی روی سرور میذارن و هاست های معمولی ارائه میده به نسبت قیمتش. آدرس سایت شون:

هاست ایران که واقعاً الکی گرون هستش و واقعاً پولی که میدی یک دهم هم به نسبت به هاستش ارزش نداره … ساده ترین چیز ها روی هاست های معمولیش فعال نیست و شما رو سوق میدن که حتماً هاست حرفه ای بخرید. آدرس سایت شون:

میهن وب هاست هم جزو شرکت های ارزون به حساب میاد و هاستی با کیفیت معمولی میده و اون زمانی که من ازشون سرویس می گرفتم پشتیبانی شون متوسط بود … البته چندین سال پیش با این شرکت کار کردم و خب در اون زمان یک مدت همه اش هارد های سرورهاشون می سوخت و کلی بک آپ سایت ها از دست دادند. آدرس سایت شون:

امیدوارم که کمک کرده باشه . شما هم اگر در این حوزه تجربه ای دارید اعلام کنید و به اشتراک بذارید.

3 پسندیده

قائم‌هاست :star: :star: :star:
قائم هاست، هرچند خیلی به‌روز نیست. اما پشتیبانی خوبی داره. قیمت‌هاش هم خوبه.
در کل راضیم ازش.

http://ghaemhost.com/

هاست‌هی :no_entry_sign:
در مقابل، هاست‌هی رو اصلا پیشنهاد نمی‌کنم. بسیار به‌روز و سریع هست. ولی اصلا ازش راضی نیستم. با وجود اینکه بهم قول دادند هاست پایتون رو تست کنم و اگر نخواستم پولم رو برگردونن، بعد از خرید سرور، هرچه توضیح دادم براشون و ایراد اساسی هاستینگشون رو گفتم، انگار اصلاً منو نمیشناسن و به خاطر ۴۰هزار تومن اسم خودشون رو خراب کردن. بعد ایمیل‌های تبلیغاتی برام میفرستادن رو به خاطر این رفتارشون ریپورت اسپم کردم. حتی می‌خواستم ازشون شکایت کنم. ولی ۴۰هزارتومن برام ارزش دوندگی رو نداشت.

های‌ساپورت :star: :star: :star:
های‌ساپورت پشتیبانی خوبی نداشت. جواب‌هاشون بیشتر از سر باز کردن بودند. با اینکه سرویس گرانی خریده‌بودیم. دسترسی به آی‌پی‌های CloudFlare رو باز نکرده‌بودند و بعید می‌دونم پشتیبانیش حتی بلد بود که چطور دسترسی‌ها رو باز کنه. چون حتی گزارش و آموزش CloudFlare رو براشون ارسال کردم ولی متوجه نبودند. و دائم می‌گفتند که سرویس شما داره رم و CPU مصرف می‌کنه. یک گزارش هم دادند، بدون تاریخ، بدون ساعت. در حقیقت گزارشی که ارسال کردند از گزارش پیش‌فرض CPanel هم اطلاعات کمتری داشت. یه سری عدد بود، که حتی پشت تلفن ازشون پرسیدم این تاریخش کجاست گفت: اگر دقت کرده‌باشییییییید، تاریخ نداره :smirk:

3 پسندیده

خدمات هاستینگ داخل ایران از آبتین وب و هاست ایران استفاده کردم.

آبتین وب خدمات خیلی خوبی داره، چه از لحاظ پلن های قیمتی متنوع و خدمات پشتیبانی، سرعت پشتیبانی و پشتیبانی ۷-۲۴ یا هفت روز هفته، ۲۴ ساعت روز برای موارد مهم‌تر. پیشتر در موضوع طراحی سایت شخصی معرفیشون کردم. در طول ۵-۶ سالی که من مشتری شون بودم سایت یه لحظه هم پایین نیومد و این برام ارزشمند بود. ضمن اینکه هر جا تیکت با اولویت بالا میذاشتم سریع پاسخگو بودن، حتی شب جمعه.

هاست ایران رو برای یه مدت خیلی کوتاه استفاده کردم، از رابط کاربری سی پنلش خوشم نیومد و فضا خیلی برام شلوغ بود. طوری که از لاگین کردن به هاست میترسیدم! :grin: البته این مربوط به یکی دو سال پیش هست، شاید رفع کرده باشن. اون موقع به ۱-۲ مورد تیکت کاربری که ساختم هم دیر پاسخ دادن. و لذت نبردم. هر چند تیکت ها مربوط به انتقال سایت از هاست ایران بود و دیر پاسخ دادنشون رو درک میکنم.

3 پسندیده

من برای وبلاگ شخصی خودم و با پیشنهاد یکی از دوستان کاربلد، از میزبان‌فا خدمات دریافت می‌کنم. تو این چند سال واقعاً راضی بودم.