به نظر شما چه مناسبتی تا قبل از ماه رمضان داریم که باهاش یه کمپین راه انداخت؟

مناسبت ها یا هر بهونه ای که بشه باهاش یه کمپین انلاین راه انداخت که در کانتکس عکاسی هم بگنجه ؛ هر نظری دارید با ما به اشتراک بزارید ؛ خدارو چه دیدید شاید اگه خلاقانه بود، برای برگزاری کمپین کادرو ازتون دعوت کنه شما هم شرکت کنید درش!

2 پسندیده

همیشه برام جالب بود که ایا ادمها تو ماه رمضون مهربونتر میشن یا اعصبانی تر. بعدش برام خیای جالب بود که مثلا راه بیفتم تو خیابون و چند تا ادم اشنا پیدا کنم و ازشون بخوام بخندن و از لبخندشون عکس بگیرم و بعدشم همون ادمها رو تو روز اخر ماه رمضون پیدا کتم و ازش یخوام باز برام بخنده و از لبخندش قبل عید فطر عکس بگیرم. خیلی دوست داشتم که مثلا ماه رمضون امسال در کنار همه دیوار مهربانی و سایر موارد ماه رمضونمون رو ماه لبخند بکنیم و ببینیم چقدر میتونیم تو ماه رمضون لبخندمونو عمیق تر کنیم

3 پسندیده

تا قبل رمضون:

• بهار به نیمه میرسه،
  • روز بزرگداشت فردوسی رو داریم،
  • روز بزرگداشت خیام هست،
  • روز ارتباطات رو داریم،
  • روز جهانی صلیب سرخ (هلال احمر) هم هست،

فارغ از مناسبت‌های تقویمی، ماه اردیبهشت یه حس و حال بهاری داره و در ضمن بارونای بهاری و لونه سازی یاکریما و … .

نمایشگاه کتاب و فصل پیش از امتحانا هم همین روزاس.

در نهایت حدود ۱/۱۸ از ایرانیها هم تو این روزای باقیمونده از اردیبهشت به دنیا اومدن :birthday:

مخاطب کمپینتون چه کسانی و با چه خصوصیات اخلاقی هستن؟

4 پسندیده

تقریبا مناسبتهای خوب رو لاله گفت. ولی سئوالم اینه که کمپین میتونه براساس مسئله خاصی باشه تا نیازی به مناسبت نباشه.
مثلا مسئله آب، تولید، مسائل شهری به عنوان چالشهای کمی عمومی. تجربه‌های گردشگری، کوهنوردی به عنوان مسائل جذاب و مفرح. معرفی مشاغل جالب از جاهای مختلف به عنوان مسائل کسب و کاری.

4 پسندیده

راستش رو بگم من ماه رمضونا هر سال عصبانی تر از سال قبلم. یاد افرادی میوفتم(البته بعضیاشون) که چه تظاهرها و سوءاستفاده ها نکردن از این روزه گرفتن ها و مقدس نمایی ها… ادامه نمیدم خودتون می دونید اینجام جاش نیست…
در کنار پیشنهادات خوب و شادی که @lolmolو @yousef دادن می خواستم بگم اگر بشه و فکر می کنید کار درستیه کمپین بذاریم برای اینکه امسال روزه گشنگی و تشنگی کشیدن گرفته نشه …
روزه ی پرهیز از دروغ گرفته بشه روزه ی پرهیز از ریاکاری، روزه ی پرهیز از تقلید های کورکورانه و التماس فهم کردن (در حالت بسیار خوشبینانه) در شب فلان و فلان به جای کتاب خوندن و تفکر کردن برای حل مشکلات روزه پرهیز از …

3 پسندیده

حالا میگم ای کاش آقای @bgolshaeeيه سري بيان پادپرس يه فكري به حال اين كمپين بكنن تا چند روز ديگه ماه رمضون امسال شروع ميشه مگه اينكه اجبارا به اميد سال هاي بعد باشيم من كه ديگه مجبور شدم صداش زدم :rofl::rofl::rofl::rofl:
راستي تو پادپرس نميشه همگي باهم يك صدا كسي رو صدا زد؟ فك كنم اگه باشه خيلي ميشه ازش استفاده كرد :thinking:

هشتک تون عالیه. فقط یه پیشنهاد دارم واینکه اگه سوالی مطرح بشه شاید بهتر باشه چون به نظرم بیشتر میتونه باعث تفکر و تامل افراد بشه
البته تصویر باز نمیشه! که بشه تطبیق و نظر داد…

1 پسندیده

ببخشید طرحی که کشیدم خیلی واضح نیست ولی این محتوایی اون چیزیه که مدنظرم بودش

مشکلی نیست … عالیه ممنون :clap::clap::muscle::muscle:

من نمیخوام ایده رو نقد کنم، ولی نکته اینه که انتظار هست که اعضای باسابقه به قوانین ابتدائی سایت آگاه باشن و احترام بزارن.

اگه میشه یه کمی بیشتر توضیح بدید که اگر نیاز به اصلاح یا تعدیل هست انجام بشه نمی دونم دقیقا منظورتون چیه

ببینید جدا از هدف شما، چیزی که بروز پیدا میکنه، یه مسئله بسیار حساس مذهبی هست. مطمئنم که منظورتون این نیست که بخواید این مسائل رو به طور بنیادی انکار کنید، ولی کسی که میبینه از بیرون، خیلی دنبال هدف اصلی نیست. هدفتون اهمیت به اخلاق در کنار مناسک معمول هست، درسته؟

بله هدفم این هست و اینکه این کارها رو از روی عادت انجام‌ ندیم فکر نکنیم یه ظاهری برا خودمون درست می کنیم تموم میشه میره باطن کار هم مهمه و تا وقتی که فکر نکنیم به باطن نمی رسیم به خاطرهمین فکر کردم طوری مطرح بشه که دعوت به تفکر بکنه فقط در همین حد نه بیشتر

ولی مسیر این رو نشون نمیده، بعدشم خودتون آگاهی دارید که قوانین رو براساس ملاحظاتی میزارن افراد مسئول سایت. در نهایت بحث، بحث مذهبی هست، و بهتر بود در اینجا مطرح نمیشد به نظرم.

اگر واقعا این مساله باعث بی احترامی به قوانین سایت بشه قطعا شخصا کناره گیری می گنم ضمن اینکه اگر ایجاد حساسیت بکنه به هدف اصلی یعنی دعوت به تفکر به نحو مطلوبی نمی شه رسید … باز ببینیم نظر دیگران از جمله طراح مساله و اداره کنندگان پادپرس چیه …
راستش بنا به مسائلی که تقریبا دائما باهاشون درگیرم شاید مثل خیلیا اینا برام هدف و دغدغه شده😔
سپاس