بیایید با کلمات تصادفی یه متن کوتاه بگیم!

اينا مگه واژه هاي من نبود :joy::joy:

دست تون درد نكنه… به جاي من بازي كرديد :joy::joy:

5 پسندیده

جای حسام بیا تو بازی :grin::joy: @Fatemeh-law

5 پسندیده

دیگه اینجا اینجوریه که موضوع خوب رو سریع می‌قاپن :joy::joy: باید حواست به جیبت باشه

6 پسندیده

اينا مگه واژه هاي من نبود

شرم بر من! :persevere:
بخدا تازه‌وارد بودم و قوانینو نمی‌دونستم

4 پسندیده

ای بابا! چه شرمی؟ چه اندوهی؟ داستان به این قشنگی و غیرقلنبگی به سبک مرآت الوقایع برامون نقل کردین … . من که کلی لذت بردم. مخصوصا که فهمیدم یکی از آخر و عاقبت های محتمل برام خودکشی هست :v:

پ.ن. پادپرسیا کلا روح آزادی در شکستن قوانین دارن! :grin: یه نمونه ی خیلی ساده ش رو میتونین مثلا اینجا ببینین. نمونه‌های پیشرفته تری هم در دسترسه که درش افراد حتی قانون بازی رو هم تغییر دادن و به بازی های جذاب‌تری رسیدن. و دروغ چرا، من همیشه یه جورایی «لجم میگرفته» از این قانون‌شکنی‌ها، و حتی گاهی بروزش هم دادم، مثلا اینجا و اینجا. ولی خب چه میشه کرد که زمین بازی اصلا برای همین خطاهاس.

فاطمه من هم منتظرم زودتر داستانت رو با کلمه های «پ»-اندودِ بعدی بشنوم @Fatemeh-law :

6 پسندیده

ممنون بابت اینکه منو از یک افسردگی (احتمالاً منجر به هاراگیری!) خارج کردین :grin:
و ایضاً سپاس مجدد بابت آشنا کردنم با مرآت‌الوقایع (تابحال نشنیده بودم) :pray:

4 پسندیده

جالبیش اینجاست که در این دو مثال کسی که قانون بازی رو عوض کرده @Jalal_Razavi بوده :joy: مایلم اینجا هم یه سری بزنه

4 پسندیده

با نیت قبلی این کارو نمیکنم فقط آزادانه نظرمو میگم :sweat_smile: وقتی گفتگو حضوری باشه نمیشه آزادانه و بی ربط نظر داد اما وقتی متنی و دورادور باشه دیگه همه کار میشه کرد :joy:

6 پسندیده

بيا اومدم @moalem
بلاخره بعد مدت ها تونستم وارد پادپرس بشم :rofl:

2 پسندیده

ادامه دادن بازی رو مد نظر دارید؟

1 پسندیده

بله بازي رو ادامه ميدم :muscle:

2 پسندیده

این چه داستانی بود نوشته بودم! کار صادق هدایت درون م بوده ظاهرا. :man_facepalming::man_facepalming:

2 پسندیده

5 تا کلمه پیشنهادی میگیم برای داستان نفر بعدی که دوست داره بنویسه؛
«رودربایستی»،«افساید میلیمتری» ،«جک و لوبیای سحر آمیز»،«مهندسی معکوس» ،«دیوار برلین»

1 پسندیده

@ایزابل
@sosan
@alisharifi

1 پسندیده