تبریک به راهبران جدید پادپُرس: فصلی جدید برای پادپُرس

دور پنجم از مسئله‌بازهای برتر رو اخیرا شروع کردیم و خیلی خوشحالم که این دور پرچم دخترا بالاس[1] :v:

اصلا قصد ندارم دخترونه -پسرونه‌ش کنم، و خوشحالیم از این بابته که تو مطالعه‌های مختلف نشون داده شده به طور متوسط خانم‌ها، رهبران موفق‌تری هستن و حالا موقعیتی پیش اومده که مسئولیت رهبری جامعه‌ی کاربری در دست این سه بانوی پادپُرسی قرار گرفته:

فاطمه @Fatemeh_Shamsali ، زری @zari و نازنین @baratii.nazanin عزیز تبریک می‌گم :heart: :muscle: و خوشحالم که در قالب رهبران پادپُرس در کنارمون هستین و قراره با هم فصل تازه‌ای رو در این شبکه‌ی نوآوری رقم بزنیم.

image

مرجع هارواردبیزینس‌ریویو:
image

image

1. راستی روز جهانی زن هم مبارک :tulip: ↩︎

10 پسندیده

خیلی خوبه
جهان شرایطش بهتر می شد اگر یکی مثل انگلا مرکل بجای ترامپ و پوتین رئیس جمهور میشد.
تبریک به هر سه نفر

11 پسندیده

ولی قبول نیستا بین ساده ها و کنجدیا فرق گذاشتید :sweat_smile:

14 پسندیده

خوشحالم که من جز گروه شدم :heart_eyes::grin:
مرسی لاله و دیگر مدیران :blush::hugs:

10 پسندیده

فرقی نبوده. به عنوان یک ساده، تمایلی در مشارکت در حد افراد برتر و مسئولیت پذیری رو دارید؟

7 پسندیده

اَلتَّحِیات لِل٘مُٶنَثاتِ ال٘مُوَّفَقات :heart_eyes: :wink:
من‌-درآوردی بودنش پیداست؟! :sweat_smile:

حالا بعضی‌ها که میگن چرا زبان عربی بیاموزم، ببینین الان اینجا به درد می‌خوره، زبان فارسی که بین دختر و پسر فرق نمی‌ذاره.

8 پسندیده

لاله جان سپاسگزارم بخاطر تبریکت عزیزم.:pray::blush:

چقدر لذت میبرم که تقریبا همه ی گفته هات در حد ادعا نیست و مرجع داره. :blush::ok_hand:
لاله جان، به نظرتون این شیوه ی شما که گفته هامون در حد ممکن با ذکر منبع باشه رو به چه روشی میتونیم توی بچه های پادپرس بیشتر تقویت کنیم؟

10 پسندیده

من نه اما بقیه ساده ها چطور؟

8 پسندیده

بدون توجه به این مسائل دعوت میکنیم و اتفاقا گاهی پیش میاد که فرد میخواد به صورت آزادانه و بدون مسئولیتهای پادپُرسی فعالیت کنه. آزادی انتخاب وجود داره و هیچ مشکلی پیش نمیاره، ولی افراد شایسته همیشه بهشون شانس داده میشه.

من میتونم درک کنم که ممکنه یک نفر بخواد به شکلی که حس میکنه راحتتره فعالیت کنه ولی برای کارهای با اختیارات بالا مثل برترها که میخوایم روی فعالیتهاشون حساب باز کنیم، نیاز داریم مسئولیت حداقلی رو بپذیرن. به عنوان یک جامعه به این نقشها نیاز داریم و مهمتر از اون به این نیاز داریم که این نقشها فعالیت موثری داشته باشن تا به مسیر و حیات اجتماعی‌مون ادامه بدیم.

11 پسندیده

به به … تبریک به راهبران عزیز. مراسم تاج گذاری دقیقا چه تاریخیه؟
قرار بود حضورا انجام بشه! :grin:

پس بگو چرا همه ی معلمان از مدیر خانم می ترسن!

10 پسندیده

خاشخاشی ها را نگفتی او نام هستند

2 پسندیده

چون زبان فارسی رو اصل برابری جنسیتی استواره :joy::sunglasses:

1 پسندیده