جواراباسور چیست؟

چندیست موجودی که در تصویر زیر مشاهده میکنید در برخی صفحات پادپرس مشاهده میگردد.
Capture
این موجود چیست؟
چرا اینجاست؟

4 پسندیده

چه اسم جالبی :sunglasses:

2 پسندیده

ایشون یکی از گونه‌های حیاتِ دو-سه انگشتی هستن که فقط در ایوون‌های مخوفِ دنیا اثرشون دیده شده :paw_prints:

پرسش

1. بوش اذیت کرده؟
  2. پس کجا بره؟
4 پسندیده

جوراباسور نمیدونم اما ناخوناسور میتونی این جا پیدا کنی چیه:

2 پسندیده

من تا حالا اینقدر از نزدیک جوراباسور رو ندیده بودم :hushed:

به نظرم داره حمله میکنه به سمت غذا :grin:

راجع به چیستیش هم حدس من اینه که نتیجه تولید مثل دو گونه حیوانی و ماقبل تاریخی پادیروس و جوراپُرس باید بوده باشه. در وصف این گونه جانوری درکتابهای خیلی خیلی معتبر :smirk: متن زیر آورده شده:

"جوراباسورها معمولاً به صورت جمعی و در لبه‌ی پرتگاه زندگی می‌کردند. این گونه‌ی جانوری در همه اوقات به شدت گرسنه بوده و گوشت پنجه پای سایر جانوران تغذیه میکرده.:exploding_head:

3 پسندیده

سناریوهای زیادی برای این موجود میشه گفت:

1- مارمولک شیطونی هست که همه جا سرک میکشه. یه بار خواسته ببینه توی جوراب چی هست، گیر افتاده :grin:

2- مارمولک رفته جوراب خریده، بعد فهمیده به پاش بزرگه ولی به عنوان کلاه ازش استفاده میکنه. این رو میگن نبوغ در تبدیل تهدید به فرصت :smirk:

3- در زلزله های اخیر مارمولک دنبال جای امن میگشته رفته توی جوراب. البته دیده مرگ در اثر زلزله بهتر از تحمل بوی جورابه :grin: داره تقلا میکنه در بیاد.

4- در اثر بی آبی، تشنه شده، فکر کرده جوراب چاه هست و خوب دیگه ادامه داستان معلومه.:thinking:

5- فضول هست به شکل خاصی، کله ش رو تو جوراب هر کسی میکنه :grin:

6- نمادی از ایوان هست از جوراب گرفته تا مارمولک توش پیدا میشه :grin:

7- در ادامه قبلی، شب خوابیده توی ایوان، سردش شده، هر چی دم دست اومده کشیده روی کله ش و صبح … .

3 پسندیده

این همون روح سرگردانیه که باعث میشه ما ساعت ها دنبال جورابی بگردیم که مطمعنیم دیشب کجا گذاشتیمش و الان نیست :unamused:

4 پسندیده

فکر کنم جورابی که صاحبش یه سور زده و این نتونسته تحمل کنه از رفتار صاحبش .فرار را بر قرار ترجیح داده:grin::slight_smile::v:t6:

1 پسندیده