خلاقیتت رو نشون بده! یه اسم خفن برای فروشگاه اینترنتی لپ تاپ بهم بگو!

سلام دوستان
اولین باره که دارم بعد یک سال عضویت در پادپرس یک پرسش مطرح می‌کنم؛ و به کمک ذهن‌های خلاق تک تک شما عزیزان نیاز دارم …
تو این فکرم که یک سایت فروش لپ تاپ راه اندازی کنم و دنبال یک اسم خیلی خوب و خفن در این مورد هستم.
بی‌صبرانه منتظر شنیدن اسامی پیشنهادی از طرف شما هستم.
باشد که رستگار شوید😊

5 پسندیده

نیکتاپ ،الکترونورا .

3 پسندیده

کلیک click
چطوره؟
زود تند سریعه مثل خرید از سایت شما.

فارسی نیست، خب تو این زمینه فارسی کم پیدا میشه.

ازش دفاع کن، چرا الکترونورا ؟؟

Updated:

Last Click

خلاقیتش کجاشه ؟!

5 پسندیده

الکترو = مربوط به نوع وسایل فروش که الکترونیکی هست
نورا=یه اسم خوب که میتونه تداعی کننده لوازم الکترونیکی ،نو و جدید بودن محصول هم باشه ضرباهنگ قشنگی هم داره

3 پسندیده

مرسی از پیشنهاد خوبتون👌

1 پسندیده

کلیک جالبه👌 هم کوتاهه هم ساده

3 پسندیده

کلیک خیلی جالبه!
«با کلیک خرید کنید!»
عالی بود لیلا @leila :muscle:

به نظر من که دیگه فروشگاه‌تون رو راه بندازین، اصلا مهم‌ترین بخش هر بیزینس اسمشه!:grin::v: @Maryam_Asghari

6 پسندیده

البته مردم دیگه گول اسم قشنگ رو نمیخورن بستگی داره کیفیت کار چطور باشه

3 پسندیده

شوخی کردم… :joy:

2 پسندیده

خيلى عالى و اميدوارم زود راهش بندازين و بهترين خدمات رو ارائه بدين.

كمى از خصوصيات اخلاقى و ظاهرى لپ تاپ فروشيتون برامون بگين. مثلا اگه قرار باشه ادم باشه، چه جور ادميه؟ دختره يا پسر؟ چند سالشه؟ چى ميپوشه؟ چه روحياتى داره؟ دوست داشت با كى ازدواج كنه؟ …؟

2 پسندیده

@ghanbarzadeh :joy::ok_hand:

درسته منم خیلی از کلیک خوشم اومد ولی متاسفانه موقع ثبت دامنه، دامنه‌ش بود و نشد اسمشو کلیک بزارم

1 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون، امیدوارم مشتری ما بشین😉
در حال حاضر خصوصیات ظاهری بخصوصی نداره😅 با تبلیغات سعی میکنیم لپ تاپ‌هارو بفروشیم. ولی خب دوست دارم دختر باشه و 21 ساله😅 روحیه لطیفی داره، لباسای رنگی رنگی میپوشه، خیلی هم خوش برخورده و پذیرای مشتری، ازدواجم نمیکنه (بالاخره واسه لپ تاپ فروشیم هزینه کردم نمیدمش دست کسی😂)
خلاصه که اینجوری😁
یه لحظه حس کردم دارم پرسونا مینویسم …

@lolmol

3 پسندیده

اگه هنوز اسم نذاشتید برای دخترتون، ببینید این👇 چطوره؟

بهین : بهترین
Behin
Behin-Laptop

Redapple.ir
Corei7.io
Ryze-n.com

پ.ن. راستى بيشتر كدوم برند لپ تاپ رو ميفروشيد؟

اسامی میوه‌ها، رنگ‌ها، مناظر و روستاها یا تکنولوژی‌های پایه کامپیوتری (مثل بیت و بایت و …) و ترکیب این موارد با هم.
مثلا اسم یک پروژه‌ی ما گلابی :pear: :grinning: است. لینک زیر هم چند نمونه اسم برای شرکت وجود داره.

به امید موفقیت کسب و کارتون

3 پسندیده

اسمشو گزاشتیم puzzllium، قبلا دامنه‌شو داشتیم و واسه آموزش بود که تغییرش دادیم واسه فروش
@leila

5 پسندیده

همه‌ی برندها هستن
Lenovo, hp, dell و …
@lolmol

1 پسندیده

خیلی ممنون از راهنمایی‌تون، همچنین برای شما هم آرزوی موفقیت تو کسب و کارتون دارم🌹
@AbAr

1 پسندیده

لپتاپینو
لپتاپی نو
با سلامتی ایشالا :grin:
یکم که فکر کردم میبینم تاپینو خلاصه تر و قشنگ تر به نظر میرسه معنی های جدیدی هم داره

2 پسندیده

اسم کنجکاوی برانگیزی هست. مبارکه :v: هر وقت تو سایتتون محتوا و لپ تاپ گذاشتین لینکش رو اینجا بذارین برای ما و بقیه رهگذرا :wink: .

1 پسندیده