سوسک یا پروانه؟ پروانه یا سوسک؟

حاضرید یک پروانه زیبا رو بکشید و بالهاشو بکنید،
اما در عوض به یک تعطیلات یک هفته ای مجانی هرجای دنیا که مایل باشید برید؟
اگر قرار باشه یک سوسک رو له کنید و به این سفر برید چطور؟

6 پسندیده

من حاضر نیستم.
چندش آوره :confounded::stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 پسندیده

خب خب … ! دارم به سوالات شک میکنم. منطق پشت سوالا چیه؟ :thinking: این سوال من رو یاد سوال جوراباسوری که شهر رو زیر دست و پاش له میکنه، انداخت … . این هم از اون سوالای دو جنبه س؟!

به شکل مستقیم خیلی برام چندان جذاب نیست و برای کشتن پروانه یا سوسک دلیلی بهتر از خوشگذرونی لازم دارم!

2 پسندیده

مثلا چه دلیلی؟ :thinking: :thinking:

2 پسندیده

چه دلیلی برای کشتن پروانه و سوسک لازم داری؟

2 پسندیده

منطق پشتش جدا از جنبه روان شناختی ای که داره، و تفاوت های عمیق فردی رو آشکار میکنه و خیلی از تروما ها و… کنجکاوی خودم هم هست. :rofl:

1 پسندیده

منم نمی کشم . چه کاریه :grin:
همینجوریشم میشه یه هفته به تعطیلات بریم

3 پسندیده

من به هیچ وجه حاضر نیستم همچین کاری بکنم. اصلا انسانی نیست و بی رحمیه. این جور موقع ها هی خودم رو جای این بیچاره ها میذارم و میبینم اگه چندشم به نظر بیام واقعا دلم نمیخواد به این دلیل کشته بشم . چون به هرحال آفریننده ی من این طور خواسته . پروانه ی بیچاره هم که عمرش زیاد نیست و سوسک هم گرچه وجودش باعث آزاره اما جون داره و کاریش هم نمیشه کرد

3 پسندیده

راستش همین امروز چند تا مگس کشتم بدون این که قرار باشه یک هفته مجانی برم تعطیلات.

2 پسندیده

تا الان سوسک‌های زیادی رو کشتم. شاید حداقل سالی ۲-۳ تا بسته به تعدادشون در محل سکونتم. دلیلش هم ساده بوده: ترس. حشراتی که میان تو خونه م، اگه ازشون نترسم؛ معمولا یا کاری بهشون ندارم و یا میگیرمشون و از محوطه حضورم دورشون میکنم. منتها سوسک، پشه، عنکبوت، مورچه و مگس رو نه. به روش‌های جمعی (پشه کش و سم) یا فردی (دمپایی و مگس‌کش) بهشون حمله میکنم!

3 پسندیده

و نخواهیم مگس، از سر انگشت طبیعت بپرد.
تجربه شخصی من کاملا نشون داده که میشه مسالمت آمیز با این موجودات زندگی کرد!
همین الان سه تا مگس توی اتاق من هستن که مدت هاست زندگی میکنن و من گاهی فقط صدای رد شدنشون رو می شنوم!

2 پسندیده

:joy: در مورد سوسک باید بگم نمیشه نکشت! البته من مورد دیدم که سوسک رو هم نمیکشن! (بابام میگیرن و میندازن تو خیابون)
اما مگس و پشه رو کاری نداشته باش فقط در و باز بزار تا برن بیرون.
عنکبوت رو هم که باید کشت کلا!

1 پسندیده

خب این تعطیلات خیلی خاصه و مجانی!

1 پسندیده

نخواهیم مگس، از سر انگشت طبیعت بپرد.
تجربه شخصی من کاملا نشون داده که میشه مسالمت آمیز با این موجودات زندگی کرد!
البته من مورد دیدم که سوسک رو هم نمیکشن! (مثلا بندازی تو جوب)
پ. ن = اسکی خوبی رفتم :fist::joy:

2 پسندیده

عجب! چقدر این جملات آشنا هستن :sweat_smile:

1 پسندیده