فروشنده های سیار به همراه بلندگو در زمان های نامناسب

وانت های فروش میوه که هنوز تو شهری مثل کرج هستن، چه جوری میتونن سازمان یافته تر شن؟

دنباله‌ی موضوع واگن اختصاصی دست فروشا در مترو چه مشکلی ایجاد می کنه؟

1 پسندیده

تا جایی که بنده اطلاع دارم این وانت ها هیچ سازمان دهی نشدن که بهش (تر) بتونیم اضافه کنیم
واقعا هم کار سختی خواهد بود
در درجه اول بنظرم باید ماشین هاشون یک شکل بشه و بلند گوهاشون عوض بشه . لیست قیمت هماهنگ داشته باشن و یه سیستم رتبه بندی براشون وجود داشته باشه( این آخری نیاز به فکر بسیار دارد)
من خیلی وقت میشه که دیگه صداشون رو اطراف خانه نشنیدم
شاید وقتی اونا هستن من نیستم

یه کاری هم میشه کرد. یه برد تولید بشه بین کل خونه پخش بشه یا مردم بخرنش ( با قیمت ناچیز ) این برد یک گیرنده داشته باشه و به این ماشین ها هم یه فرستنده بدیم. فرستنده ماشین بر اساس محصولاتی که داره سیگنال متفاوت ارسال کنه و توی خونه روی برد نشون بده که الان مثلا که فروشنده سیاری اومده که کاهو و گوجه داره. بدو بخر تا جا نمونی
بنظر شما چطوری میشه اون بلند گوهارو حذف کرد؟ اصلا خوبه که باشن یا نباشن؟

1 پسندیده

:heart_eyes: خیلی ایده‌ی جذابی بود! یاد اپلیکیشن‌های تاکسی یاب مثل اسنپ افتادم که توش در هر نقطه که هستی وانت‌بارها و فروشنده‌های سیار اطرافت رو نشون میده:

البته هنوز به نظرم وقتش نرسیده که این وانت‌ها هم بیان داخل دنیای مجازی. چون خریداراشون مامان‌ها و مامان‌بزرگ‌هایی هستن که نمیتونن یا فرصت نمیکنن تا مغازه برن و فروشنده‌ها هم بعید میدونم خیلی اغشته به وب و اپلیکیشن شده باشن.

ولی مطمئنم حذف صداهای اضافه حتما موثره!

1 پسندیده