مسابقه ای که برنده اش منم!

سلام سلام
دارم از پادپرس در جهت برنده شدن در یک مسابقه سو استفاده می کنم! لطفا @team لطفا آروم باشید و این شیطنت من رو ندید بگیرید. علاالدین یک مسابقه برگزار کرده که نیاز به لایک شدن دارم تا بتونم برنده بشم و میخوام اگر برنده شدم برای یک دوره ای که مدت ها منتظرش بودم هزینه اش کنم. ممنون میشم چند دقیقه وقت بذارید.

وارد لینک تور چابهار علاالدین بشید.

پایین صفحه در قسمت نظرات نظر من |(نازنین براتی) زیر عکسم یک علامت لایک :+1:t2: هست لطفا اون رو بفشارید.

با سپاس
:beers::beers::beers: اینم دو تا لیوان نوشیدنی خنک برای @team که آرامششو حفظ کنه و منو دعوا نکنه! :smile::smile:

7 پسندیده

باشه کاریت نداریم، کنارش قول بده بعد یا در حین سفرت، قسمتای پادپرسی سفرت رو هم تو پادپرس بروز بدی! حله؟ :handshake:

ولی نگاه کردم از رقبات ۵۰-۶۰ تا امتیاز عقبی. استراتژیت برا اینکه بهشون برسی چیه؟

4 پسندیده

من تو تمام گروه هایی که میشناختم فرستادم اما یه مشکلی هست یک نفر با 9000 لایک وجود داره که من اصلا قبول ندارم و حس میکنم کاسه ای زیر نیم کاسشه

5 پسندیده

خب دیگه چه امیدی به برد داری؟ 9000 نفر کم نیست ، غیر عادی هست ولی کاریش نمیشه کرد درسته ؟

3 پسندیده

چه کنیم نازنین مان آن برنده ی نازنین شود؟ :thinking:

4 پسندیده

من ندیدم اون مورد رو. ولی قواعد بازی اگر به این صورت هست، امکان فعالیتهای نامعمول رو خیلی میبره بالا. مثلا شما با پروکسی و IPهای مختلف میتونید بارها لایک کنید! این مشکل در مورد این قواعد ساده برای معیار برنده شدن وجود داره!

4 پسندیده

میخوام با علاالدین حرف بزنم چون خیلی غیر عادیه مسئولش نبود

3 پسندیده

اون بالای سایت تور منو می بینید که نوشته نظرات کاربران اون جا رو بزنید می بینیدش

3 پسندیده

به نظرم با مردم چابهار تماس بگیریم و ازشون بخوایم بیان و نظری که واقعا به واقعیت نزدیکه رو لایک کنن! نظرا رو خوندم، و به نظرم بینشون نظر نازنین شانس بالایی برای پسند شدن داره.

چطور به مردمان چابهار دسترسی پیدا کنیم؟!

4 پسندیده

چه فکر خلاقانه ای اما نمی دونم چطور میشه بهشون دسترسی پیدا کرد!
با علاالدین صحبت کردم داستان اون 9000 تاییه کنسله چون طبق صحبت های یوسف با آی پی های فیک لایک شده و قبول نیست!

4 پسندیده

3 تا لیوان…

ااااااااااا؟
الان چی میشه؟ من با 4 تا دیوایس فرستادم…

میشه؟؟؟

3 پسندیده

امیدوارم برنده باشی البته همیشه و همه جا

3 پسندیده

انصافا خود همین کمک ارزش ۵۰ درصد جایزه رو داره :grin:

5 پسندیده

من یه چند باری پراکسی وی پی ان رو عوض کردم چند تا لایک دادم .

منتها خیلی مسخره هست که همیچین مسابقه ای لایک هایی که داره نیاز به ثبت نام یا کپچا نداره . میشه راحت لایک ها رو فیک کرد .

4 پسندیده

چقدر زیبا نوشته بودی، چابهار را باید تجربه کرد.
یک تور برای پادپرسی‌ها باید را بندازی :grin:

1 پسندیده

بسیار بسیار موافقم چون با بچه ها که صحبت کردم حتی 2500 تایی هم فیکه و من از راه درست نمی تونم به 2500 برسم حتی

2 پسندیده

مرسی ازت واقعا

ممنون ازتون که انقدر مهربونید

به شدت تو فکرشم که با پادپرسی ها بریم یه وری این جوری از تمام شهرها میتونیم یجا جمع بشیم منتها هزینه سفر به چابهار بالا درمیاد و من دوست دارم یجوری باشه همه بیان

آیا الان با نوشتن درباره چابهار رضایت خاطر شما جلب شد؟

5 پسندیده

با همون نظری که زیر موضوع تور از شما خوندم، رضایت من جلب شده بود، الان ولی جلب‌تر شد؛ سریع دستم رو خالی می‌کنم تا بیام سفرنامه رو بخونم … :heart:

3 پسندیده

از بس خوب بود، من از خیر نصف جایزه هم گذشتم :grin:

4 پسندیده

آقاااا باید یک نشان بذارید جلب رضایت خاطر تیم پادپرس بخدا از نشان لیاقت داداش کایکو هم بهتره!

5 پسندیده