مسابقه ای که برنده اش منم!

خب دیگه چه امیدی به برد داری؟ 9000 نفر کم نیست ، غیر عادی هست ولی کاریش نمیشه کرد درسته ؟

3 پسندیده

چه کنیم نازنین مان آن برنده ی نازنین شود؟ :thinking:

4 پسندیده

من ندیدم اون مورد رو. ولی قواعد بازی اگر به این صورت هست، امکان فعالیتهای نامعمول رو خیلی میبره بالا. مثلا شما با پروکسی و IPهای مختلف میتونید بارها لایک کنید! این مشکل در مورد این قواعد ساده برای معیار برنده شدن وجود داره!

4 پسندیده

میخوام با علاالدین حرف بزنم چون خیلی غیر عادیه مسئولش نبود

3 پسندیده

اون بالای سایت تور منو می بینید که نوشته نظرات کاربران اون جا رو بزنید می بینیدش

3 پسندیده

به نظرم با مردم چابهار تماس بگیریم و ازشون بخوایم بیان و نظری که واقعا به واقعیت نزدیکه رو لایک کنن! نظرا رو خوندم، و به نظرم بینشون نظر نازنین شانس بالایی برای پسند شدن داره.

چطور به مردمان چابهار دسترسی پیدا کنیم؟!

4 پسندیده

چه فکر خلاقانه ای اما نمی دونم چطور میشه بهشون دسترسی پیدا کرد!
با علاالدین صحبت کردم داستان اون 9000 تاییه کنسله چون طبق صحبت های یوسف با آی پی های فیک لایک شده و قبول نیست!

4 پسندیده

3 تا لیوان…

ااااااااااا؟
الان چی میشه؟ من با 4 تا دیوایس فرستادم…

میشه؟؟؟

3 پسندیده

امیدوارم برنده باشی البته همیشه و همه جا

3 پسندیده

انصافا خود همین کمک ارزش ۵۰ درصد جایزه رو داره :grin:

5 پسندیده

من یه چند باری پراکسی وی پی ان رو عوض کردم چند تا لایک دادم .

منتها خیلی مسخره هست که همیچین مسابقه ای لایک هایی که داره نیاز به ثبت نام یا کپچا نداره . میشه راحت لایک ها رو فیک کرد .

4 پسندیده

چقدر زیبا نوشته بودی، چابهار را باید تجربه کرد.
یک تور برای پادپرسی‌ها باید را بندازی :grin:

1 پسندیده

بسیار بسیار موافقم چون با بچه ها که صحبت کردم حتی 2500 تایی هم فیکه و من از راه درست نمی تونم به 2500 برسم حتی

2 پسندیده

مرسی ازت واقعا

ممنون ازتون که انقدر مهربونید

به شدت تو فکرشم که با پادپرسی ها بریم یه وری این جوری از تمام شهرها میتونیم یجا جمع بشیم منتها هزینه سفر به چابهار بالا درمیاد و من دوست دارم یجوری باشه همه بیان

آیا الان با نوشتن درباره چابهار رضایت خاطر شما جلب شد؟

5 پسندیده

با همون نظری که زیر موضوع تور از شما خوندم، رضایت من جلب شده بود، الان ولی جلب‌تر شد؛ سریع دستم رو خالی می‌کنم تا بیام سفرنامه رو بخونم … :heart:

3 پسندیده

از بس خوب بود، من از خیر نصف جایزه هم گذشتم :grin:

4 پسندیده

آقاااا باید یک نشان بذارید جلب رضایت خاطر تیم پادپرس بخدا از نشان لیاقت داداش کایکو هم بهتره!

5 پسندیده

ای بابا، ای بابا، مورد داریم که میگفت چرا این تیم نظرش تماما به همه‌ی ما جلبه و هی ما رو لایک میکنه … .

:point_left: چرا @lolmol و @yousef همه پرسش ها و همه پاسخ ها رو می پسندند؟

اگه چنین نشانی تعریف کنیم به همه میرسه احتمالا با توجه به تحلیل بالا!

4 پسندیده

آه چابهار :heart_eyes:
تو زمستون یه پیام تو تلگرام دیدم از گروه حرفه‌ای چکاد یزد، میخواستن چهار پنج روزه برن چابهار و برگردن، انقدر فکر کردم و سعی کردم که برم نشد که نشد، یکی دور روزش تعطیلات ۲۲ بهمن بود ولی بقیه برای بقیه روزاش برنامم جور نبود، از یزد ۵۰۰ هزار تومن می‌شد، هزینه رفتنم تا یزد هم بود. گرونه به نظرت؟ یعنی مثلاً با قطار و اتوبوس به جای هواپیما؟
ازونموقع سفر چابهارم رفته تو اهدافم.
امیدوارم برنده بشی نازنین.

3 پسندیده

اون پونصد بدون غذاست هزینه غذا در چابهار بالاست حداقل ۳۵ هزار تومن و احتمالا اقامتش کمپ و یا در خانه ها به صورت گروهی در یک خانه محلی بوده که خب این نوع اقامت خیلی مناسب گروهی مثل پادپرس نیست.

3 پسندیده