موی بلند رو ترجیح میدی یا موی کوتاه؟ چرا؟

دوست داری موهات بلند باشه یا کوتاه؟ چرا؟

بقیه نظرشون چیه؟ دوست دارن موهای تو بلند باشه یا کوتاه؟! چرا؟! :smirk:

image

دنباله‌ی موضوع چالش گیس بلند؟!

11 پسندیده

تا قبل دبستان همیشه مدل موهام قارچی (!!) بود!: )) به این شکل که والدینم قابلمه میذاشتن رو سرم بقیه‌شو کوتاه میکردن. بعد دبستان دیگه موهامو کوتاه نکردم و خیلی خیلی بلند بود تا اول دبیرستان! بعد یه روز به مامانم گفتم خسته شدم و موهامو بافتیم و کوتاه کردیم. فرداش تو مدرسه هرکی دید جیغ کشید که وای خیلی قشنگ بودن چرا کوتاه کردی و حیفه و … مامانم گفت مو که بلند میشه دوباره غصه نداره!: ی
موهات که کوتاهه قشنگ سبک‌تر بودن سرت رو حس میکنی، مو واقعن چیز سنگینیه. از اون طرف نگهداری مو کار سختیه. حالا من موهام صافه نگهداری بعد شست و شو نداشتم، ولی یکم حالت داشته باشه یا فر باشه توجه بیشتری میخاد. با این حال شستن موهام واقعن مکافات بود. یه خروار هم شامپو میبرد! تازه باید صبح به صبح شونه میکردم و میبافتم که زود کثیف نشه.
الان موهام کوتاهه چون راحت‌تره. گاهی دلم برای موهای بلندم تنگ میشه. الان تصمیم گرفتم دوباره بذارم بلند بشه که فکر میکنم 4-5 سالی زمان میبره!: )) مشکل اینه که هر موقع اراده کنی میتونی موهاتو کوتاه کنی، ولی هر موقع بخای نمیتونی بلند کنی!: )) [1]

1. یاد یه فیلمی افتادم که پسره همینجوری هی موهاش رشد میکردن که آقایی دزدیدش که از موهاش قلمو بسازه! بچه بودم تلوزیون نشون میداد. ↩︎

8 پسندیده

موی بلند البته!!! به صورت بلندِ معقول و راحت که سخت نباشه نگهداریش :grinning: :see_no_evil: چون هم بیشتر قابل مهار کردنه و هم مانور بیشتری میشه روش داشت.

9 پسندیده

باز خوبه شما مو دارید تا در مورد کوتاه و بلندش صحبت کنید ، ما که چیزی نداریم ، پس زیاد هم سخت نگیرید.
همه چیز متوسطش خوبه

10 پسندیده

من دلم موی بلند میخواد اما ذاتا موهام بلند نمیشه و ضعیفه ومنم حوصله ندارم بهش رسیدگی کنم که خوب بشه (خسته و تنبلم کلا)واین باعث شده همیشه موهام کوتاه باشه …از طرفی این کوتاهی مو تو هوای گرم خوبه چون گردنم اذیت نمیشه و خفه نمیشه :smile:

4 پسندیده

این سوال خیلی زنونه ست و نمیدونم هدف از طرح این سوال چیه
ولی هر شخصی بنا به المانهای مختلفی این تصمیم رو میگیره که موهای بلند داشته باشه یا کوتاه به طور مثال تنبلی باعث میشه طرف دوست نداشته باشه موهای بلندی داشته باشه و گاهی یه شخص مورد تحریک دیگران قرار میگیره یا نسبت به نوع شغلش مثل پیش خدمتها که نمیتونن موهای خیلی بلند یا خیلی کوتاه داشته باشن

1 پسندیده

پاد پرس گشت ارشاد داره ظاهرا
یعنی شما میگی سوالات مردونه بپرسیم فقط؟
مثلا سوال خوب اینه : اقایون چطوری ریش بلند بذاریم که محل زندگی موجودات دیگه نشه.
با کلمه مو هم تحریک میشن

1 پسندیده

نه منظورم این نبود
بعضی از سوال ها مربوط میشه به خانم ها
به طور مثال بگیم چه نوع ریملی دوست دارید
خب من واقعا نسبت به این سوال حس خاصی ندارم چون این مربوط میشه به خانم ها

خب بیشتر جمعیت این جمع و خوشبختانه خانوما تشکیل دادند ، خب وجود این جور سوال ها تازه باید بیشتر باشه.
مو هم یک رشته پروتوئین روی پوست و جمجمه افراده ، ، همین .اینطوری به قضیه نگاه کنیم بهتره.
کلا ظاهر خانوما پوست روی جمجمه است ، چیز خاصی نیست که تازه بخوایم به ریمل گیر بدیم. منم بعدا میام میگم ماشین ریشتراش چه مارکی بهتره ، فرقی نداره

2 پسندیده

اشکالی نداره به نظرم تا زمانی کُلیت حفظ بشه، سئوال میتونه بیشتر مربوط به خانمها یا آقایون باشه. ولی من فکر نمیکنم فقط خانمها تمایل به موی بلند داشته باشن. خیلی از آقایون هم این تمایل رو دارن که البته به دلیل تفاوت هرمونی، بعد از یک سنی مجبورن که ازش دست بکشن.

8 پسندیده

اره همینطور هست که میفرمایید
نباید همه مسائل رو سیکسیستی کنیم(نمیدونم درست نوشتم یا نه :smile: )

2 پسندیده

من موی بلند رو دوست دارم. فکر می‌کنم به آدم حس آرامش می‌ده. اکثر مردهای موبلندی که می‌شناسم آدم‌های آروم و متینی هستن. ولی مامانم با بلند بودن موی مرد مخالفه و هر بار این رو مطرح می‌کنم یا موهام بلند می‌شه تا کوتاه نکنم بی‌خیال نمی‌شه :smile:

2 پسندیده

موی متوسط که هم راستا با نوک بینی باشه . البته این برای مردها متوسط محسوب میشه و برای زنها موی تا انتهای کمر خوبه .
البته نگه داشتن موهای بلند هم سخت به نظر میاد ولی خب مدل های مختلفی میشه باهاش اجرا کرد
مثلا من خودم به شخصه موی لخت رو میپسندم و از مدل موی فر و دم اسبی و ژل زده اصلا خوشم نمیاد

1 پسندیده

من هر دو رو مدتها تجربه کردم و هنوز به نتیجه نرسیدم کدوم بهتره! هردو خوبه

1 پسندیده

اینقدر زندگی ها خوب شده که هر ثانیه که اراده کنی میتونی موهات رو بلند یا کوتاه کنی
من جفتش رو دوست دارم ولی بیشتر دلم میخواد بلند باشه و چون حوصله ندارم صبر کنم تا بلند شه سریع میرم اکستنشن میکنم موهام رو یا بافت های بلند ساحلی میزنم
به محض خسته شدن از موی بلند هم موها رو جدا میکنم و زندگی با موی کوتاه تر رو لذت میبرم

1 پسندیده

من موی بلند لخت رو ترجیح میدم و دوست دارم چنین مدل مویی داشته باشم. اما خب اقتضائات دوران فعلی می بلند رو برای مردان مناسب نمیداند در حالی که علی‌الظاهر در تمدن‌های شرقی و تا برهه‌ای از تاریخ کشور خودمان مردان نیز موی بلند داشتند و البته وسایل و شیوه‌های برای نگه‌داری و بستن موی بلند.

1 پسندیده