میز کار کی قشنگ تره؟

میز کار هر شخص، به نظرم دنج‌ترین جایی که هر کسی زمان زیادی رو اونجا میگذرونه. به همین خاطر به نظرم هر کسی سعی می‌کنه تا با ساده ترین روش و ابزارها، محیط راحت و مناسبی را ایجاد کنه.

خب بهتره از مقدمات بگذریم و بریم سراغ بازی مون:
همین الان یهویی از میز کارت برامون عکس بزار. :selfie:

و اما خودم:

کتاب خواستید در خدمتم :smile:
نفر بعدی: قبل از همه برام جالبه میزکار مدیر پادپرس @yousef و ببینم . احتمالا باید پر از پرونده های پادپرسی از پارشال و نوپادپرسی و خاطی و شاکی باشه.

پ.ن:به دنبال رقابت @zari و @Jalal_Razavi برای ثبت غروب زیباتر، این ایده به ذهنم رسید. حالا شما فکر کنید به جای غروب و میزکار چه کلمات دیگری میشه نوشت!؟

17 پسندیده

یه میز کار باحال و دنج

15 پسندیده

من که میز کار واقعی ندارم :grin: ولی میز کار مجازی دارم و حدست درست بود :+1: البته پرونده کسی که دم دستم نیست بیشتر آمار و ارقامه!

5 پسندیده

واقعا میز باحال و دنجی داری. خوشم اومد. خیلی خوبه دستت بازه، فکرتم باز میشه :ok_hand::heart_eyes:

میزکار، میز کاره دیگ. بزار ببینیم پرونده ی کی در دست اقدامه ! :joy:

5 پسندیده

آمار رو که نمیتونم نشون بدم ولی خوشبتخانه شاکی و خاطی سالی یکبار پیش میاد. بیشتر جایزه و تشویقه (یعنی باید پول بدیم برای جایزه :sob:. )

4 پسندیده

:smirk::smirk: :smirk:
یک درصد فکر کن بتونی فرار کنی. راه چاره ای بجو …
با عرض پوزش از مدیر محترم ولیکن کسی که پایش را داخل گود بگذارد، راه برگشتی ندارد. :sweat_smile::sweat_smile:

3 پسندیده

خب پس من از نیروی تخیل کمک می گیرم و یه میز کار برای یوسف می سازم، فقط یهویی عکس گرفتم.
تو کشو دوم پرونده های پادپرسی هاست

14 پسندیده

معلومه یهویی عکس گرفتی که اینقدر عصبیه!
خیلی خوبه! فقط من اگر تو چنین محیط خلوت و بی روحی کار کنم، دو روزه دق می کنم

5 پسندیده

اگه بگم میز کار خودمه دروغ گفتم واسه @Emad_Mohammadpoor هست در واقع در این صحنه
میز کار من حالت فیزیکی ثابتی نداره هنوز ایشالا به زودی حالت فیزیکی دار به خودش میگیره :grin:

14 پسندیده

عالی بود. بخصوص چهره عصبانی که اصلِ اصله. البته در این حالت احتمالا اون چراغ مطالعه در حال رفتن به سمت دوربینه :grin:

5 پسندیده

ببینیم لاله @lolmol میز کار واقعی داره؟ نظرتون چیه؟ حدس میزنید چه شکلی باشه؟ :thinking:

5 پسندیده

دیگه وزیر بازی-شادی که میگه میزتون رو رو کنین مجبوریم دیگه! :sunglasses:

تا میتونم تلاش میکنم رو میزم خالی بمونه و فضا برای یادداشت‌هام داشته باشه؛ حالا جدا از این که این میز که جای چندانی هم برای پر شدن نداره :laughing:

17 پسندیده

این مدل هام خیلی خوبن. یک سوال:
روی زمین بشینین حس بهتری دارین یا صندلی؟ آیا این مساله تاثیری روی عملکرد بهترمون داره یا نه؟

اینم یه مدل فرار محسوب میشه.
یعنی چی حالت فیزیکی ثابت نداره؟ یعنی گازی شکله یا مایع؟ یا اینکه وقتی ازش استفاده می کنی جامده، بعد که لازمش نداری بخار میشه تو فضا معلقه؟:joy: :wink:
پ.ن: چه مدل خوبی شد. منم از این مدل می خوام :heart_eyes:

6 پسندیده

الکتریکیه :thinking: نورون های عصبی :grin:

همون کنار عماد که تو تصویر مشخصه میشینم اگه کاری داشته باشم برای انجام :thinking:

3 پسندیده

خیلی وقته روزنامه کاغذی ندیده بودم :grin:

4 پسندیده

حس کاغذی یه چیز دیگه اس. بوش هم خوبه :grin:

3 پسندیده

از این نوع و سبک میزکاری و اداری خوشم میاد … :wink:
میزکارم رو میزارم ولی الان نه شبه وحشت میکنید :smile:
بزارم صبح شه ملت آسوده خاطر باشن :grin::joy:

3 پسندیده

البته من اعتراف میکنم که میز کاری من قشنگ نیست چون دفتر کارم است و میدانید که میز کاری یک نتورک انجینر چگونه است، شما در حال مشاهده کابل ها و ابزار نتورک هستید.

12 پسندیده

من تقریبا 8 ساعت در روز پشت این میزم و فقط با ارقام عدد و آنالیز اعداد دسته و پنجهنرم میکنم. ولی این گل و گیاها طراوت به میز کارم آورده تا بین این اعداد غرق نشم. ولی میز کار خیالم

سبک انگلیسی هست

14 پسندیده

میزکارم با بهم ریختگی هاش ومشخصه حال نداشتم پاشم عکس درست درمونی بگیرم :smile: ولی اصلا این سبک رو دوستندارم :expressionless::persevere: و دوستدارم میزکارم به شکل دیگه ای باشه شاید تغییر دادم وشاید بزارم بعدا

11 پسندیده