نوشیدنی کی خوشمزه تره؟

نوشیدنی ها انواع مختلفی دارند. هر کدوم از ما طرفدار یک سبک از آنها هستیم؛ چای( سبز ، سیاه، قرمز و …)، دمنوش( گیاهی، میوه ای…)، قهوه، شیر، شربت، آبمیوه…
شما کدوم رو میپسندید؟ طعم بیشتر براتون مهمه یا خاصیت؟
در انتخاب ماگ هم تنوع زیادی وجود داره و هر کس انتخاب خاص خودشو داره. فنجون یا لیوان؟

پس در اولین فرصتی که برای خودت یک نوشیدنی آماده کردی، یهووی از نوشیدنی خوشمزه ات :yum: عکس بگیر و برامون بزار.

دنباله ی بازی میز کار کی قشنگ تره؟

12 پسندیده

نوشیدنی رسته های مختلفی داره. :thinking:

یه نوشیدنی اختراعی دارم که فوق غلیظ به حساب میاد اما با نی بزرگ میشه راحت خورد
اسمشو گذاشتم ترمه عکسشم ندارم نمیگمم توش چی داره :neutral_face: هرکس خواست براش درست میکنم امتحان کنه :yum:
کلا دست به نوشیدنیم خوبه از گرم تا سرد و غلیظ و رقیق :sunglasses:

راستی برای لیوان هم از لیوان های هرچه بزرگتر خوشم میاد و لیوان مورد علاقه ام ۵۰۰cc لومینارک هست که به بشکه ای معروفه :grin:

6 پسندیده

حالا که قراره دستور و عکسش یک راز بمونه، حداقل بگو چرا اسمشو گذاشتی ترمه؟

5 پسندیده

چون مثل پارچه ترمه نرم و یک دسته :thinking:

5 پسندیده

:thinking: عجیبه! من فکر می کردم مخمل نرمه :neutral_face:
اصلا من به عنوان سازنده بازی، اجازه تخلف نمیدم. باید فی الفورت عکس شو بزاری. دستورشم بگی! :sunglasses: :sunglasses:

6 پسندیده

عکسشو ندارم دستورشم نمیگم میتونی کامنتمو به عنوان داور از دور رقابت حذف کنی :sunglasses:

4 پسندیده

:face_with_raised_eyebrow::thinking::persevere: عجب پسر شیطونی!
پرسش قبل از تنبیه
چرا به ما نمیگی؟ زیر لفظی می خوای؟ :grin:

منم معمولا لیوان های بزرگ و کشیده رو ترجیح میدم چای شمال زعفرونی خیلی عالیه! عطر خوبی داره، البته دیردمه.دستور خاصی ام نداره وگرنه براتون میگفتم :upside_down_face:

5 پسندیده

از رموز و فنون شخصیه :sunglasses: چیز خاصی نداره حالا شاید بعدا گفتم :yum:

5 پسندیده

هیچ کدوم! قمقمه :v:

خاصیت برام خیلی مهمه و طعم چیزها، اگه خاصیت داشتن باشن، برام مشابه اون چیزی که دیگران توصیف میکنن نیست! مثلا من یه دوره که ورزش حرفه ای میکردم و بدنم املاح معدنی کم میاورد، معجون ORS رو با چنان لذتی میخوردم که بقیه فکر میکردن دارم شربت آبلیمو میخورم!

معجون زیر البته هم خوشمزه س و هم خاصیت داره:
2072ba7aaf1365f77364726ee1fd93330b3fe2fd

10 پسندیده

من فکر میکنم شربت البالوئه :smile:

5 پسندیده

در آینده ای نه چندان دور با یه نوشیدنی خاااااص میام :sunglasses: , دستورشم به همه میدم به جز یه نفر که اشاره نمیکنم کی! :point_left: @Jalal_Razavi

6 پسندیده

:joy::clap::clap::ok_hand::ok_hand: باشد که همگان استفاده کنن و لذت ببرن :grin:

5 پسندیده

نزدیک زدی :cherries:، شربت انجیره. البته خود شربتش نه، شیره انجیر بوده که با آب رقیق شده.

4 پسندیده

پس خیلی خوشمزه س…گوارای وجودت لاله جان :star_struck::wink:

5 پسندیده

آب انبه رو خیلی دوست دارم ترجیحا لیوان بزرگ

5 پسندیده

نوشیدنی دوست داشتنی من هم آب کلیه (موز) معجونی از آب کیله با شیر و مغز بادام و پسته خیلی مقوی و انرژی بخش است .

Smoothie-Banana-Milk-Shake1

البته این عکس از نوشیدنی که من آماده کرده باشم نیست چون من همیشه آب میوه فروشی میروم و این سفارش را درخواست کرده و مینوشم جای دوستان خالی .

10 پسندیده

آقای رضوی عزیز میخواستم به جواب سوال ریپلای کنم اشتباهاً به شما ریپلای شد . عذر میخواهم :blush:

2 پسندیده

اینم از نوشیدنی من :sunglasses:

9 پسندیده

این چه معجونیه؟
ظاهرش خیلی وسوسه انگیزه چون من عاشق میکس ترش هستم. زرشک آلبالو با زغال اخته و آلو.

چه ترکیب رنگ و تناسب فرح انگیزی
زردها و سفیدها، دلشاد کنندس، بجا اب میوه دلم گل ها رو خواست😍