پایه دورهمی مجازی با زمان مشخص تو پادپرس هستی؟

یه همایش مجازی بذارید تو همین پادپرس . یکی دو نفر مثل @yousef و @baratii.nazanin و @lolmol و @Jalal_Razavi و @leila میتونن لایو بذارن و هر کدوم تو یه موضوع تخصصی صحبت کنن ،خاطره بگن ،بازی کنن. اگرم با لایو مخالفید به همین صورت کتبی ولی تاریخش رو مشخص کنید و مسئول بازی ،موضوعات تخصصی و گپ های صمیمانه رو مشخص کنید از قبل .

10 پسندیده

من تا حد صوتی پایه هستم و در این مدت به دلیل دورکاری تجربیاتی دارم که میتونه کمک کنه در راه‌اندازی. با یک‌شنبه‌ها در حد یکی دو ساعت در صبح یا بعد از ظهر کاملا موافقم.
موضوع میتونه اجتماعی، اقتصادی یا علمی باشه در کل در هر موردی کمی میتونم فک بزنم :joy:

6 پسندیده

تو پادپرس صوتی میشه مگه؟

یادمه دنبال فناوریش بودم :sweat_smile:

ضمنا من با چهارشبنه تا جمعه موافقم ترجیحا جمعه نباشه ولی به خاطر اینکه دوستان‌بیشتری باشند میتونم موافقت کنم

4 پسندیده

با گوگل میت یا اسکایپ میشه در حد ۱۰ تا ۲۰ نفر رو مدیریت کرد. فکر نمیکنم پادپرس قابلیت رو داشته باشه، من خبر ندارم از وصعیت الان.

3 پسندیده

متاسفانه من الان نمی تونم هیچ برنامه ای نصب کنم به خاطر اینکه از طرف اپل اکانتم فعلا غیرفعال شده خدا کنه تو‌پادپرس بشه

3 پسندیده

اتفاقا گوگل میت روی وب هست و نیازی به نصب برنامه نیست. ولی باز هم میشه به شکلهای مختلف مدیریت کرد.

البته مایه‌داری هم دردسر داره :grin: اپل داشتن توی ایران رو میگم!

5 پسندیده

واقعا با محصولات اپل تو ایران‌کار کردن سخته باور کنید بارها تصمیم‌گرفتم برم دوباره سامسونگ بخرم :face_with_monocle:

گاهی اوقات واقعا کلافه کننده ست

4 پسندیده

اگر واقعا وقت تون اینقدر پره میتونیم برنامه رو چند قسمت کنیم . برنامه ها رو بچینید و زمانش رو هم تنظیم کنید . فکر کنم نیاز به یک مصاحبه کننده و تهیه و تنظیم کننده مطالب و انتخاب مصاحبه شونده ها و موضوعات بحث و نوع بازی ها و گپ های صمیمانه و یه مجری هم داریم
کارها رو تقسیم کنید زودتر جلو میره

2 پسندیده

صوتی تصویری کتبی شفاهی اما مجازی
موافقم :+1:

3 پسندیده

دورهمی صوتی تو کلاب هاوس خیلی فازش خوبه. به عنوان پیشنهاد.

3 پسندیده

من حس میکنم کلاب هاوس بیشتر شبیه به یک شوآفه که با رفتن توی اون، آدمها درگیر میشن و باید به عنوان یک ابزار ارتباطی بپذیرن. این رو البته صرفا از جار و جنجال زمانی که شروع شد برداشت کردم و تا حالا تجربه خاصی نداشتم.

1 پسندیده

بیایید همون کتبی ادامه بدیم تو همین پادپرس :joy: فقط یه برنامه ریزی خوب میخواد که خود مدیران پادپرس یا شوالیه های اهل فن میتونن جاده رو صاف کنن :sweat_smile:

2 پسندیده

در حالت اولیه میشه یه میتینگ جمعه داشت که موضوع خودش رو داره و یه میتینگ یک‌شنبه. من میتونم روی میتینگ یک‌شنبه کار کنم و بعدش میشه روی تداوم اون هم فکر کرد.

2 پسندیده

فکر کنم میتینگ تبدیل شد به اسلیپینگ
:grin:

2 پسندیده

من هستم. هر زمان که باشه و با هر نرم‌افزاری که باشه خوشحال میشم دوستان رو ببینم :blush:

3 پسندیده

منم موافق یک دورهمی مجازی هستم
بخاطر بعد مسافت و کمبود زمان شاید خیلی ها حضوری نتواند
زمانش رو طوری تعیین کنید دو تا چهار نباشه
پنجشنبه و جمعه هر ساعتی آزادم