پایه دورهمی مجازی با زمان مشخص تو پادپرس هستی؟

یه همایش مجازی بذارید تو همین پادپرس . یکی دو نفر مثل @yousef و @baratii.nazanin و @lolmol و @Jalal_Razavi و @leila میتونن لایو بذارن و هر کدوم تو یه موضوع تخصصی صحبت کنن ،خاطره بگن ،بازی کنن. اگرم با لایو مخالفید به همین صورت کتبی ولی تاریخش رو مشخص کنید و مسئول بازی ،موضوعات تخصصی و گپ های صمیمانه رو مشخص کنید از قبل .

10 Likes

من تا حد صوتی پایه هستم و در این مدت به دلیل دورکاری تجربیاتی دارم که میتونه کمک کنه در راه‌اندازی. با یک‌شنبه‌ها در حد یکی دو ساعت در صبح یا بعد از ظهر کاملا موافقم.
موضوع میتونه اجتماعی، اقتصادی یا علمی باشه در کل در هر موردی کمی میتونم فک بزنم :joy:

6 Likes

تو پادپرس صوتی میشه مگه؟

یادمه دنبال فناوریش بودم :sweat_smile:

ضمنا من با چهارشبنه تا جمعه موافقم ترجیحا جمعه نباشه ولی به خاطر اینکه دوستان‌بیشتری باشند میتونم موافقت کنم

4 Likes

با گوگل میت یا اسکایپ میشه در حد ۱۰ تا ۲۰ نفر رو مدیریت کرد. فکر نمیکنم پادپرس قابلیت رو داشته باشه، من خبر ندارم از وصعیت الان.

3 Likes

متاسفانه من الان نمی تونم هیچ برنامه ای نصب کنم به خاطر اینکه از طرف اپل اکانتم فعلا غیرفعال شده خدا کنه تو‌پادپرس بشه

3 Likes

اتفاقا گوگل میت روی وب هست و نیازی به نصب برنامه نیست. ولی باز هم میشه به شکلهای مختلف مدیریت کرد.

البته مایه‌داری هم دردسر داره :grin: اپل داشتن توی ایران رو میگم!

5 Likes

واقعا با محصولات اپل تو ایران‌کار کردن سخته باور کنید بارها تصمیم‌گرفتم برم دوباره سامسونگ بخرم :face_with_monocle:

گاهی اوقات واقعا کلافه کننده ست

4 Likes

اگر واقعا وقت تون اینقدر پره میتونیم برنامه رو چند قسمت کنیم . برنامه ها رو بچینید و زمانش رو هم تنظیم کنید . فکر کنم نیاز به یک مصاحبه کننده و تهیه و تنظیم کننده مطالب و انتخاب مصاحبه شونده ها و موضوعات بحث و نوع بازی ها و گپ های صمیمانه و یه مجری هم داریم
کارها رو تقسیم کنید زودتر جلو میره

2 Likes

صوتی تصویری کتبی شفاهی اما مجازی
موافقم :+1:

3 Likes

دورهمی صوتی تو کلاب هاوس خیلی فازش خوبه. به عنوان پیشنهاد.

3 Likes

من حس میکنم کلاب هاوس بیشتر شبیه به یک شوآفه که با رفتن توی اون، آدمها درگیر میشن و باید به عنوان یک ابزار ارتباطی بپذیرن. این رو البته صرفا از جار و جنجال زمانی که شروع شد برداشت کردم و تا حالا تجربه خاصی نداشتم.

1 Likes

بیایید همون کتبی ادامه بدیم تو همین پادپرس :joy: فقط یه برنامه ریزی خوب میخواد که خود مدیران پادپرس یا شوالیه های اهل فن میتونن جاده رو صاف کنن :sweat_smile:

1 Likes

در حالت اولیه میشه یه میتینگ جمعه داشت که موضوع خودش رو داره و یه میتینگ یک‌شنبه. من میتونم روی میتینگ یک‌شنبه کار کنم و بعدش میشه روی تداوم اون هم فکر کرد.

2 Likes

فکر کنم میتینگ تبدیل شد به اسلیپینگ
:grin:

1 Likes

من هستم. هر زمان که باشه و با هر نرم‌افزاری که باشه خوشحال میشم دوستان رو ببینم :blush:

3 Likes

منم موافق یک دورهمی مجازی هستم
بخاطر بعد مسافت و کمبود زمان شاید خیلی ها حضوری نتواند
زمانش رو طوری تعیین کنید دو تا چهار نباشه
پنجشنبه و جمعه هر ساعتی آزادم