چرا بعضی از سوال‌ها در پادپرس جواب ندارن؟

چرا به برخی سوالات و موضوعات در پاد پرس جواب نمیدیم؟
برای خود من پیش اومده که خیلی از این سوالات رو خوندم، اما هیچ تلاشی نکردم که بهشون پاسخ بدم و یا جواب دیگران رو بخونم!
آیا واقعا دنبال گروه خاصی از سوالات هستم و به اینجا سر میزنم؟ و یا تصادفی از سوالاتی که خوشم بیاد به واسطه عنوانی که دارن واکنش نشون میدم؟ و یا اینکه نویسنده سوال و سرشناس بودنش در این محیط و اینکه من میشناسمش یا نه، واکنش من رو تحت تاثیر قرار میده؟
شما چطور؟

5 پسندیده

به نظرم چند دلیل عمده دارد:

7 پسندیده

من معمولا خیلی وراجی میکنم و خیلی وقتها برعکس، تلاش میکنم جواب ندم تا حس منفی نسبت به حضورم ایجاد نشه :grin:

ولی علاوه بر دلیلهای منفی که @Ali_Shakeri گفت، من اتفاقا این رو نکته مثبتی میدونم: مثل زندگی و مثل دنیای واقعی، یک روال حیات در پادپرس وجود داره، بعضی از سئوالها پرشور هستن و بعضیها در خاموشی میمونن. مثل زندگی و مثل دنیای بیرون، هم شانس در این اثر داره، هم نحوه نمایش، هم محتوا و خیلی چیزهای دیگه.

ولی نکته دیگه اینکه، مثل حیات این سئوالها اساسا به حیات خودشون ادامه میدن و ممکنه برحسب شانس در یکجایی دوباره شانسی برای حیات پیدا کنن. یک زمانی، تلاش میکردم به این سئوالهای مظلوم واقع شده :grin:، یه نگاهی بندازم و تقه‌ای بزنم شاید توجهی ایجاد شد. الان هم میشه گاهی اینکار رو انجام داد.

5 پسندیده

ممنون از ارجاعاتی که توی پاسختون داشتین و پرداختن به این بحث که به نظرم همه اون موارد صحیح و قابل بحث هستن.

1 پسندیده

دیدگاه جالبی رو گفتین. اینکه سوالات فراموش شده و کمتر جواب داده شده چیزی از ارزش و ماهیتشون کم نمیشه قابل درک و درست هست. و اینکه گاهی باید دوباره به اونها پرداخت.

2 پسندیده