چرا دخترها و پسرها به خاطر ویژگی‌های طبیعی بدنشون شماتت می‌شن؟

باید به این صبحتتون اضافه کنم که حتی ‌فعل رابطه جنسی در گویش کشورهایی غربی الزاما توسط پسرها استفاده نمی شود و البته دخترها هم از همون فعل استفاده میکنن و در واقع رابطه با حاصل مخالف صفر تعریف میشه. این امر در جامعه ما به نحو دیگری مطرح‌میشه به نحوی‌که حاصل این رابطه برابر با صفر است. به این‌معنا که کسی چیزی را از دست و کسی بدست اورده.
‐---------

5 پسندیده

میگم شما از معدود خانم معلم هایی هستین که در برابر کلیشه های جنسی گارد ندارین چه خوب :smile::smile::smile: بعد شم به نظر من در یک رابطه دختر پسری ما انقد ساختار فرهنگی سنتی قوی و شدیدی داریم که رابط ها شفاف نیستن خیلیا اون نیت واقعیشونو در یک رابطه با جنس مخالف بر زبان نمیاورند و با نقاب هایی به قول شما سعی در فریب هم دارن

3 پسندیده

با این بخش از حرفتون موافق نیستم جناب. چیزی که در کشور و دین ما مذمت میشه انجام این اعمال به صورت نامشروع و خارج از چهارچوب خانواده هست.
آیا به نظر شما روابط آزاد بین دختر و پسر و شکستن این (به قول شما) تابو ها منجر به تولیدمثل سالم و بقای نسل خواهد شد؟ به نظر من که خونه ی پرش میشه سقط جنین!

1 پسندیده

به نظر من که شما کار بسیار درستی می کنید. اتفاقا هدف اصلی حجاب هم دقیقا همینه. هر مکانی پوشش مناسب خودش رو می طلبه. دانشگاه محل تحصیل علم هست و محل کار برای کسب روزی. اما پوشش نامناسب ناخداگاه حواس هر کسی رو از موضوع اصلی پرت می کند.
در کشور های خارجی هم بر خلاف چیزی که در فیلم ها به ما نشون میدن دانش آموزان و دانشجو ها حق ندارن با پوشش نامناسب و تحریک کننده وارد مدرسه بشن.

2 پسندیده

بستگی داره منظورتون از این جمله چی باشه. اگر فکر میکنید راه حل احداث دستشویی های عمومی هست اشتباه می کنید چون میل جنسی مثل قضای حاجت نیست که با هر بار پاسخ دادن بهش ساکت بشه. میل جنسی مثل آتش هست که هرچی بیشتر در آن چوب بیندازی شعله ور تر می شود.

بله این میل نباید سرکوب شود. بلکه باید به آن پاسخ مناسب داده شود.

اتفاقا کلیپ ها و دوربین مخفی های پیاده روی خانم ها در خارج و متلک انداختن خارجی ها هم توی اینترنت هست. لینکی که گذاشتم فقط یکیشه.
اگر خارجی ها چشم و دل سیرند و دنبال چشم چرانی نیستند چرا هنوز در بیلبرد های تبلیقاتی برای جلب توجه از تصویر بدن خانم ها استفاده میشه؟ چرا مجله هایی مثل پلی بوی هنوز طرفدار و خریدار های زیادی دارند؟!
پس هیزی مختص ایران نیست.

منظورتون از جای دیگه کجاست؟ به نظر شما این نیاز باید کجا برطرف بشه؟

2 پسندیده

تشنگی هم جزو طبیعت انسانه اما اگر شما خدایی نکرده از شدت تشنگی در حال مرگ باشید حاضرید از کاسه توالت آب بخورید؟! کسی منکر طبیعی بودن میل جنسی نیست. اما برطرف کردن این میل به هر قیمتی هم به نظرم درست نباشه.

2 پسندیده

نظریه داروین خیلی وقته که از نظر علمی رد شده. حتی خود غربی ها هم پی بردن که این نظریه اشکال داره و دارن به دنبال نظریه های جایگزین میگردن. :man_facepalming:

1 پسندیده

آقای شنوایی رابطه جنسی صرفاً برای تولید مثل و بقای نسل نیست.
دوستان گفتند نیازیه که باید برطرف بشه مثل تمامی نیاز های دیگه، نیاز به خوردن آب و غذا(گر شما اونطور به مجله های پلی بوی گیر دادین ماهم بیایم به رستوران های مختلف گیر بدیم! و نگران هرچه بیشتر خوردن شما و چاقی اتون بشیم! خدایی نکرده دیابت نگرین

هرچقدر هم که رستوران توی ایران وجود داشته باشه شما هر چقدر هم تلاش کنین تا یه حدی میتونین بخورین نهایتن 3 تا بشقاب! مساله به این سادگی

دوم اینکه اگر حرف شما صحت داشته باشه (سقط جنین)یه زوج (زن و شوهر) بنا به حرف شما باید جهان پر باشه از سقط جنین، اما چنین چیزی نیست

چون بهداشت رو رعایت میکنن، دوستی و روابط ازاد دختر و پسر هم دقیقن عین رابطه یه زن و مردی هست که ازدواج کردن

3 پسندیده

از نظر کدام علم؟ کدام وقت؟

3 پسندیده

هر نیازی که در انسان قرار داده شده یک دلیلی داره. اگر احساس گرسنگی نکنیم مواد مغذی به بدنمون نمیرسه و میمیریم. اما از اونطرف اگر میل به غذا رو کنترل نکنیم و هرچی گیرمون اومد بخوریم نتیجش میشه بیماری های مختلف.
میل جنسی هم در اصل برای بقای نسله نه صرفا یک نیاز.

من در جواب اون آقا این حرف رو زدم که داشتند درباره ی تولید مثل حرف میزدن و دقت کنید گفتم خونه پرش میشود سقط جنین. وگرنه به قول شما دوستان بهداشت رو رعایت میکنند و اصلا بچه ای شکل نمی گیرد که بخواهد سقط بشود یا نشود.
بلکه درون خانواده هست که زن و شوهر تصمیم میگیرند صاحب اولاد شوند.

1 پسندیده

من مثل ‌شما فکر نمیکنم

1 پسندیده

من هر چی بگم شما بازم حرف خودتونو میزنین

بعد هم مگر غیر ازینه که سوپرمارکت های ما پر از آشغال هستش؟
و همه مواد غذایی که مردم استفاده میکنن خالی از ارزش غذاییه

کاری به این ها ندارم

اما فکر میکنم روابط دختر و پسر. باید بصورت فکری و فرهنگی و قانونی آزاد بشه

چون تا به حال که آزاد نبوده عواقب بدی رو داشته

آمارهای بالای تجاوزها و آزارهای جنسی توی ایران بخاطر چیه؟

اون دوستمون بالا توضیح دادن اگر شهر دسشویی نداشته باشه مردم خودشونو تو خیابون تخلیه میکنن

همچنین طرفدار برابری یه معنای مساوات برای خانم ها و آقایون هستم
اونوقت دیگه زنا جنس دوم محسوب نمیشن و حرفی برای گفتن دارن

1 پسندیده