چه بازیسازی‌هایی برای نگه داشتن مردم در فروشگاه سراغ دارید؟

اینا صندوقای شارژ تلفن همراه هستن در یه فروشگاه در مونیخ آلمان، تو هر صندوق کله های مختلف شارژ بود که به گوشی های مختلف میخورد. صندوقها کلید هم دارن و خیلی راحت میشه گوشی رو توش گذاشت و رفت فروشگاه رو گشت و برگشت.

خیلی وقت ها افراد فقط برای اینکه گوشی هاشون رو شارژ کنن به این فروشگاه ها میان! و در مدتی که منتظر شارژ شدن گوشی‌هاشون هستن به بازدید فروشگاه میپردازن.

شما چه بازیسازی های دیگری پیشنهاد میدید تا به کمکش مردم رو به فروشگاه‌ها بکشونن و یا لحظات بهتری برای ایشون در فروشگاه رقم بزنن؟

5 پسندیده

محلی برای نگه داری بچه ها هم خوب جایی میتونه باشه:wink:.

دقیقا، اونجوری بزرگترها با خیال راحت می تونن خرید کنن :)‌ تو خیلی از رستوران ها محل بازی برای بچه ها درست می کنن. این دفعه که رستوران رفتم حتما عکسشو می گیرم و اینجا می ذارم. محل بازی هم باعث میشه بزرگترها خیالشون راحت بشه و هم اینکه برای بچه ها خاطره ی خوبی میشه و احتمال دوباره اومدنشون رو بیشتر می کنه.

آره چندتا از پاساژهای بزرگ تهران که رفتم همچین جایی داشت برای نگه داری بچه ها. خیلی خوبه مخصوصا اگه بچه ها وابستگی عاطفی شدید نداشته باشه میشه راحت ترکش کرد و بعد خرید رفت سراغش : )

شايد بهتر باشه واسه بيشتر فروختن تو فروشگاه هاي ايراني، محلي واسه سرگرم كردن آقايون هم وجود داشته باشه
اخه بيشتر مواقع مرد خانواده همش داره توي محيط فروشگاه غر ميزنه و بي حوصله و كسل از همه خريد ها ايراد ميگيره :joy::joy::joy:
البته بعضي از آقايون هاااااا نه همشون

3 پسندیده