یه همفکری پرمحتوا، دو راهکار منتخب و یک میکروکتاب حاصل پادخان دوم

از همه‌ی دوستانی که با فکرهای ارزشمند و انرژی‌‌شون :muscle:، به غنی شدن پادخان دوم: «راهکاری برای اصلاح الگوی کشت محصولات کشاورزی متناسب با وضعیت آب منطقه» کمک کردند سپاسگزاریم :heart: .

وقتی پشتتان به گروهی گرم است، راحت‌تر میتوانید خلاقیت به خرج دهید!

group_discussion

رقابت پادخان در قالب دو تیم از افراد پیگیری شد که در نهایت تیم پ با اختلاف امتیاز خوبی توانست در این رقابت برنده باشد. امتیاز این رقابت بر اساس زمان مطالعه‌ی افراد، محتوای مفید ایشان، و به شوق آوری افراد داخل و خارج پادخان توسط ایشان بود. دم همه بچه‌های تیم پ گرم :raised_hands:.
Untitled

نوآوران منتخب

درنهایت، در خلال گفتگوهای پادخان، مسیر اجرای دو راهکار بیشتر از سایر ایده‌های مطرح شده شفاف شد. این دو به عنوان راهکارهای منتخب جمع‌بندی شدند و دو نشانِ «پاسخِ نوآور» با خودشان به ارمغان آوردند:

:tada: به @Ali_Shakeri و @Ghazaleh ی عزیز تبریک می‌گیم که پیگیر ایده‌هایشان بودند و جمع را در این باره به شوق آوردند.

اجرای یکی از راهکارهای منتخب پادخان دوم در همکاری با استارتاپ سبکِتو

«اینکه می‌توانید دنیا را شکل دهید؛ شاید مهم‌ترین موضوع زندگی است. وقتی شما این حقیقت را دریابید، دیگر هیچ وقت ساکن نمی‌مانید.»

و این همان جرقه‌ای است که امیدواریم در ذهن خواننده‌های میکروکتابِ پادخان دوم ایجاد شود … .

7 پسندیده

منم پیروزی تیم پ رو تبریک میگم ، واقعاً خوب بازی کردن، البته شانسم آوردن، خود من سرم شلوغ بود و سرما هم خوردم و زمینم کج بود و . . .
خلاصه داریم براتون :ghost:

6 پسندیده

تبریک به بچه های تیم پ. مشورت پشت صحنه با پیام گروهی و چینش استراتژی خیلی کمک کرد به این برد.

خوب دم افطار هم هست و به قول معروف: ما بردیم و ما بردیم - کبابا رو ما خوردیم:grin::grin:

3 پسندیده

حالا که بردید دیگه ما هم در افق محو شدیم، پشت صحنه رو پخش کنید، من بیشتر حسم این بود که نیروهای قوی داشتید، حضور پر پیمون و مداوم غزاله و جمع بندی های خفن علی و کلن همه پارشالای قدر.
از حق نگذریم بچه های تیم ما هم خوب بودن، شاید مشکلمون این بود که همه رو بودیم، پشت مشتا هم خبری نبود :sweat_smile:

6 پسندیده

علی و غزاله، میتونن خودشون در مورد کار گروهی توضیح بدن، اینجوری بهتره. اشتراک تجربه هم میشه و با هدف پادپرس هم میخونه.

4 پسندیده

اووووو… چ کارا !!! یعنی چی خب !!! :wink:

اره منم فکر می کنم خیلی صاف و ساده بازی کردیم. :smile:
خب منم تبریک میگم بهتون :confounded: :cry: :sweat_smile: تجربه ی خوبی بود. :handshake:

اره واقعا لازمه. مخصوصا این چینش استراتژی رو توضیح بدین خیلی منو درگیر خودش کرده

4 پسندیده

:joy::joy: آخیییی!! عیب نداره. زندگی همینه دیگه :grin: ایشالله دفعه بعد :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

شما هم نیروهای قوی داشتیییین :grinning: تیمتون روحیه اش رو باخته بوووود خواااااهر :grin: البته یار تازه نفستون که اومد تیمتون داشت دوباره روحیه می گرفت :blush:

خب جلسات تیمی رواجازه داشتیم که!! :grinning: شما هم اجازه داشتین :stuck_out_tongue_winking_eye:

من تنها چیزی که در مورد خودم می تونم بگم این بود که بازی کردم :blush: :grin: البته اولش هم بازی رو بلد نبودم (تخصصی بود)، ولی خب خودِ بازی کردن و با هم مسئله حل کردن، ظاهراً مهم تر بود :blush: . تیم خوبی هم داشتیم، مربی خوبی داشتیم، بحث گروهی زیاد داشتیم، خلاصه همه‌ی گروه کمابیش بازی کردن دیگه :grinning: .

4 پسندیده

مربی ما که حرف نداشت، کلن خوبه، همیشه خوبه، هیچی بابت باخت جریممون نکرد و نخواهد کرد :grimacing:

3 پسندیده

این خیلی خوبه! من باید ی سرکی می کشیدم ببینم چیا میگین به هم… :eyes:
در ضمن فکر کنم آخر کار خیلی خوبه که ی سلفی با هم بندازیم :selfie: همه آماده! 1.2.3 :family_woman_woman_boy_boy::family_man_man_boy_boy: منتظر پادخان 3 هستم با یک چینش استراتژی عالی :no_good_woman:

4 پسندیده

من در موضوع مطرح شده مشارکتی نداشتم
ولی مطالعه کردم تا جایی که زمان اجازه میداد

خیلی خوب بود و کلی هم جالب بود واسم :smile: به مادرم هم پیشنهاد دادم که امروز یه غذای کم آب داشته باشیم گفت دیگه دیره کوفته درست کردم
نمیدونم چرا کوفته انقدر در بازه های زمانی مشابه تو خونه ما و @Jalal_Razavi درست میشه :expressionless:
یک موضوعی نظرم رو جلب کرد. چرا کتاب چکیده ای که آماده میکنید قرار هست در بستر های مختلف به فروش برسه؟
من خودم هیچ کتابی جز مواردی که نیاز دارم بهشون و به آموزش علمی و افزایش سطح توانایی های کاریم کمک میکنه رو نمیخرم
یعنی حتی کتب اخلاقی رو در صورت رایگان بودن دانلود و مطالعه میکنم
در درجه بعد مطالعات سرچی در جامعه ما خیلی بیشتر از مطالعات مکتوب هست . یعنی خواندن در پادپرس حاصل از جست و جو در گوگل ، تلگرام یا عکس هایی برای اینستاگرام.
از طرفی محتوایی که در جوامع مجازی مردم ما ازش تغذیه میشن بشدت ضعیف، سطح پایین و بنظر خودم بی ارزش هست. وجود و بهینه سازی این محتوا در بستر این جوامع مجازی میتونه خیلی مفید باشه.

مورد دوم میکروکتابی که پادپرس با مشارکت کاربراش درست کرده یعنی روی خود پادپرس نباید قابل مطالعه باشه!

4 پسندیده