یک دعوتنامه رسمی برای صبحانه در دشت لار از پادپرسی ها

با توجه به این که فصل شقایق های دشت لار نزدیکه میخوام از پادپرسی ها دعوت کنم تا یک صبحونه در تاریخ جمعه 24 خرداد در دشت لار مهمون من باشند!
صبحانه شامل: املت، نان و چای هست!
اگر کسی می تونه شراکت بیشتری بکنه تا صبحانه مفصل تر باشه به من بگه راهنماییش کنم به چه چیزهایی نیاز هست!
اقلام مورد نیازی که من ندارم و برای صبحانه نیاز دارم: پیک نیکی هست!

و یک موضوع مهم برای این داستان بحث ماشینه که فکر کنم با کارپولینگ و هماهنگی ماشین دارها با ماشین ندارها این مشکل حل میشه!

قبل از این که لینک ثبت نام بذارم میخوام تا جمعه برنامه رو نقد کنیم و بعد ثبت نام رو شروع کنیم!

DSC2273_HDTV_1080

17 پسندیده

:heart_eyes: :star_struck:

بله تیم پادپرس ۱۲۱۰ کیلومتر مورد نیاز رو طی میکنه و این صبحونه رو از دست نمیده! @team

برای گرفتن راهنمایی جهت مشارکت هم حتما با شما تماس می‌گیریم.

10 پسندیده

فکر میکنم برای جلب توجه باید یک سری رو صدا کنیم!
@zari
@Fatemeh_Shamsali
@Mehrdad_Roshan
@sepinoud.keshaavarz
@moalem
@Jalal_Razavi
@bahram
@somo849
@behzadprsh

دیگه کیا رو باید صدا کنیم که من نکردم؟

9 پسندیده

از نظر مکانی کجا میشه؟ اطلاعاتتون ناقصه :grin:

6 پسندیده

فکر کنم ناقص گذاشته شده به عنوان تست پذیرفته شدگان نهایی :grin:

7 پسندیده

من سعی می کنم حتمن بیام چون از دست دادن زیبایی های این دشت اشتباه بزرگیه.

بعلاوه این امکان هم فکر میکنم اگر هر کسی خودش صبحانه رو بیاره سختی کار به صورت متمرکز به شما وارد نمیشه. میشه کسایی که از نزدیک به هم هستن به صورت تیمی کارشون رو انجام بدن.

7 پسندیده

چه دعوت خوبی و چقدر این پادپرسی ها خوبن که همه دعوتی هاشون رو میبرن تو طبیعت چه خوووب
اما من 24 خرداد کنکور دارم :expressionless::upside_down_face:
صبحانه بنظرم هر کسی با خودش باشه بهتره واینکه چای باشه برای همه خوبه و مناسب البته این نظر من هست …بنظرم همه با هم شریکی میوه بخرن بهتره از غذای پختنی هست یا غذای سرد…میوه مناسب سبک و لاقل اندکی دردسر کمتر خواهد داشت :smile:
خداییش این بهشته بهشت :wink:

6 پسندیده

من تور لیدرم و خیلی هماهنگی این موضوعات برام سخت نیست و تجربشو داشتم! همیشه غذای جمعی باحال تر از غذای فردیه! خصوصا که چون احتمالا تا ظهر اونجا باشیم هر کس یه ناهاری میاره برای خودش

7 پسندیده

امیدوارم کنکورت عالی بشه زری جان

منم با چای و میوه ی جمعی موافقم. در مورد صبحانه نمیدونم چطوری بهتره. نازنین شاید ایده های خودش در مورد صبحانه یا ناهار بهتر باشه.

3 پسندیده

منم اگرچه تازه پادپرسی شدم ولی دلم لک میزنه برای اینجور سفرها
باید این لاله هارو به چشم مالید باید با این لاله ها راز دل گفت باید باهاشون خلوت کرد باید اینارو بویید وبوسید و جان جان را تازه کرد و انرژی گرفت حیف نیست آدم تعظیم نکنه برای این زیبایی ها من که مست میشم واقعا بادیدن این زیبایی های سهمگین!
یادش بخیر زمان داشنجویی چقدر ایرانو گشتیم همین جوری و هنوز هم تو سفرم حتی اگه شده در خیالاتم . برنامه ام را چک میکنم اگه بتونم حتما میام اگراومدنی هم شدم دم ِکردن چایی ویژه با من باشه بالاخره چایی خور حرفه ای هستیم اونم همه جوره اش از نوع چای آویشن و گل محمدی و به لیمو و دارچین و …
الیته برای امات هم میتونم ویژه دستور آشپژی داشته باشم که سرّی هست اما باز هم اگه بیام حتما بعهده می گیرم .در مورد هزینه ها هم خانم براتی عزیز اگر هم برنامه ای دارن بفرمایند که در خدمت هستیم

3 پسندیده

منم خیلی دوست دارم بیام. ولی قرار است آن موقع شیراز باشیم. ببینیم چه می‌شود!

2 پسندیده

مرسی مرسی فاطمه عزیز :star_struck::innocent:
امیدوارم خوب بشه به خوبی و زیبایی همون دشت لاله

2 پسندیده

این دعوتنامه دشت لار جدیه @baratii.nazanin؟

میگم املتت هم نشه مثل پف فیل دورهمی قبلی :smiley::smiley:

3 پسندیده

@najme و @leilay نظرتون چیه؟ میاید یا نه؟

3 پسندیده

میگن وقتی یه چی رو نمی‌دونی بپرس، فکر می‌کردم شیرازه :innocent: :sweat_smile:

فک کنم هستم :heart_eyes:

3 پسندیده

پف فیل دورهمی قبلی مگه چی بود؟ من وعده ای داده بودم که عمل نکردم؟ من رفته بودم خودکار بخرم برای مسابقات که در کنارش دلم خواست و پف فیل خریدم.

5 پسندیده

هیچی مشکلی نداشت فقط کم پف کرده بود…

1 پسندیده

حالا خانم تور ليدر @baratii.nazanin جدي ميريم يا نه؟ هوا خيلي گرم بشه ديگه نميشه رفت فرصت از دست ميره …

3 پسندیده

بله برنامه سرجاشه … فقط نیاز داریم تا افراد اعلام آمادگی کنند و ببینیم کیا میان

3 پسندیده

خوبه… مرسي
خب شرايطش رو هم بگيد لطفا؛ كه بتونن تصميم بگيرن…

مثلا قيمتش يا ديگر شرايطي كه فك مي كنيد افراد بايد بدونن…

من از اول تير هستم …

1 پسندیده