اگر میتونستی یه پادپرسی رو به شام دعوت کنی، انتخابت کی بود؟

:thinking::face_with_monocle::upside_down_face::thinking: فکر خیلی عمیق :grin:
مدارک و شواهدی داری بر این ادعای سنگین؟:grin: میدونی که داریم در مورد یه شام حرف میزنیم، مسئله مرگ و زندگیه :grin::grin:

5 پسندیده

@lolmol و @Mehrdad_Roshan دمتون گرم بابت دعتتون اما من دلم خیلی واسه @somo849 سرباز وطن تنگ شده. من سهیلو به شام دعوت میکنم.

6 پسندیده

من گوشیم ایموجی نداره ولی اینو میتونم بزارم :slight_smile: :smiley:

ولی شواهد وقراین از گفته ها معلومه، اب خورش (فکر می کنم کرفسم باشه)، بادمجون، پلاک نامعلوم و …

یه تجربه هم داشتم، بزور یه نفر رو مجبور کردم شام بده، کباب و مخلفاتم بود، اما استرس اینکه کی باید حساب کنه، باعث شد هر چی خوردیم، سوخت بشه. باورتون میشه یه ساعت بعد مجبور شدم باز شام بخورم. البته میزبان هم یه خانوم بود. :slight_smile: :grinning:

6 پسندیده

حقیقتشو بخواین من میخوام این بهرام و سهیل رو ببینم چیطورین :grimacing::roll_eyes::face_with_raised_eyebrow::upside_down_face:
حدقل بچه ا میان یه چیزی میگن و متوجه میشیم ازشون این دوتا رو ندیدم اینورا اصن :upside_down_face:
شایدم عینک نزدم :expressionless:
همه باشن که عالیه
اصولا این دو شخص رو مخم هستن و تصوری ندارم ازشون :neutral_face:

شما رو دعوت نمیکنیم که به چالش مرگ و زندگی دعوت نشین خوبه؟:joy:

4 پسندیده

من در اسرع وقت با سهیل هماهنگ میکنم که حتما یه وقت خالی به شما بدیم. خیلی سخته جور کردن تایم خالی واسه سهیل چون هر روز جلسه داره اما خب من راضیش میکنم. فکر میکنم پاستا برای شروع غذای خوبی باشه که زیادم پولش نشه.
مرسی از دعوتت

6 پسندیده

تجربه نشون داده که تو اصلا پاپکورن دوست نداری کاملا! لطفا به مهمونی من میای بگو چی دوست داری همونو درست کنیم که مث پاپکورنه تهشو درنیاری!

من ترجیح میدم به جای خونه و رستوران به طبیعت دعوتتون کنم. به صرف صبحانه املت، چای، نون بربری و سیب زمینی آتیشی.
این یک دعوت رسمی از اعضای پادپرس است برای جمعه 24 خرداد!

8 پسندیده

یه دوست دارم که تو پادپرس نیست ولی تفکراتش پادپرسیه در ضمن هم شهریم هم هست و رفت و آمد راحته و هر کس هم دونگ خودش رو حساب میکنه :grin:

3 پسندیده

چه ایده خوبی ! البته برای عصرها خیلی بهتر میشه
قضیه پاپ کورن چیه :joy::thinking:

تا حالا به یک شامِ موضوعی در پادپرس دعوتش کردی؟ :heart_eyes:

4 پسندیده

نه راستش ! از این جهت گفتم پادپرسی که میدونم خوش فکره

5 پسندیده

جالبه که با اینکه سابقه ی خوبی در پادپُرس دارم، و خیلیاتون هم میدونید من سربازم و نیاز به یه شام خوب و مقوی دارم به غیر از یکی دو عزیز، بقیه تون گویا واستون مهم نیست که کی داره واسه امنیتتون از زندگیش مایه میذاره!!! :face_with_raised_eyebrow: :fearful:
باشه عزیزان، فقط این رو بدونید که من هر برنامه شامی که بخواد بینتون برگزار شه رو خراب میکنم :grimacing:
@bahram و @Mehrdad_Roshan عزیزم هروقت بگید، بنده سرقرار حاضر میشم. ناخون خشک بازی هم در نیارید، یه شام مشتی بهم بدید :hugs:

دعوتش کن به پادپُرس، منو بهش معرفی کن بهش بگو سربازه و ازش بخواه شام جفتمون رو دعوت کنه :grin:

6 پسندیده

پس کی این سربازیت تموم میشه که ما یه شام درست و حسابی برای جشن پایان سربازیت بخوریم؟ :smile:

5 پسندیده

ای بابا، خُب چرا اصلاً باید وسط همچی جمعی صدام در بیاد!!! اونم تو همچین موضوعی!!! :fearful:

خیلی زرنگی :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: باشه من اصلاً با همچین شامی که خیلی هم واسش تدارک میبینم مشکلی ندارم، و البته هر کی هم داوطلب تهیه سالادش بشه رو دعوت میکنم.

منتها به شرطی که @Pourya_Darnihamedani , @Ali_Shakeri هم همدیگه رو به یه شام در سواحل رود دانوب دعوت کنن :smiling_imp::woozy_face:

5 پسندیده

حالا که خیالم از بابت دیدن دخترای پادپرس راحت شد، برا شام پسرا رو دعوت میکنم.

اینجا همه با هم گذشته دارن؟ :sweat_smile:

4 پسندیده

نه لزوماً، اینجا مرزیه بین دنیاهای موازی، در واقع گذشته هر کسی حال کس دیگه ای بوده و حال اونا آینده ی یکی دیگه :thinking::face_with_raised_eyebrow::smile:

6 پسندیده

نه لزوماً، اینجا مرزیه بین دنیاهای موازی، در واقع گذشته هر کسی حال کس دیگه ای بوده و حال اونا آینده ی یکی دیگه :thinking::face_with_raised_eyebrow::smile:

منظورم اینه که چند سال آشنا باشین از طریق همینجا یا حتی خارج از اینجا همدیگه رو بشناسین

6 پسندیده

سلام خدمت همه دوستان من ازینکه دیدم که جایی در بین پادپرسی ها ندارم :smile: و کسی پیدا نشد :shushing_face: که جوانی :money_mouth_face:کرده و ما را هم وعود کند گفتم بیا من همه را دعوت کنم اگر من یک روزی ایران آمدم :airplane: بدون استثنا همه دعوت هستید به یک نهار یا یک شام " توپ و حسابی " هر کسی هر چی خواست میتواند نوش جان کند البته سهل جان به یک شام حسابی دست خواهد یافت :green_salad::taco::burrito::poultry_leg::squid::shrimp::crab::lobster::dango::fried_shrimp::shaved_ice::oyster::sandwich::pizza::fries::cookie::amphora::cup_with_straw::tumbler_glass::beverage_box::beer::clinking_glasses::coffee:

9 پسندیده

خدارو شکر سهیل از گشنگی نجات پیدا کرد. :smile:

5 پسندیده

چون سهیل جان منتظر یک شام مشتی بود گفته خودش

من گفتم بیا سهیل را دل جمع کنم و برایش یک شام حسابی بدهیم :smile:

3 پسندیده

من میخواستم همه رو دعوت کنم اما گذاشتم هروقت توانش رو داشتم به همه بگم شمام جزو افراد بودی که تو ذهنم بود برادر :grin::heart:

6 پسندیده