چه کسی؟ چه تصویری؟

خوب این صرفا به واقعیت شخص برنمیگرده، به تفسیر ذهنی و اجتماعی از این واقعیت هم برمیگرده. تفسیر اجتماعی خوب واقعیت شخصیتی رو منجر به شادی میکنه و برعکس.

البته این جمله نیاز به توضیح زیادی داره، کم پیش میاد حقیقت مبتنی بر واقعیت منجر به شادی بشه، چون عموما با رویا (حقیقت انتزاعی) منطبق نیست.

5 پسندیده

خیلی کلی گفته و نیاز به توضیح داره.
کلا یکی از معنی های حقیقت اینه که چیزی که باید باشه. مثلا الان خوب میدونیم که جهان در صلح نیست این یک نوع واقیعت هست ولی جهان در صلح می تونه حقیقت باشه.
اینجا حقیقت شادی آفرینه
یک مثال دیگه می تونه این باشه که من نیام به بهانه جست و جوی حقیقت به دنبال عیب دوستم یا همسرم باشم چون حقیقتی در این نیست و هر دو طرف اذیت می شند.

5 پسندیده

این ازون جمله هاس که برای آدم های فضول زجرآوره! من معمولا وقتی چنین جملاتی رو می شنوم تا خود صبح پیام میدم تا ته و توی قضیه رو دربیارم. :sweat_smile: الان بنظرت چکار کنم؟

3 پسندیده

من فکر کنم نگاهی به بحث تفاوت بین حقیقت و واقعیت بندازید حتما براتون جذابیت داره.

البته بحث وجود یک حالت اجتماعی با پایداری حالت اجتماعی متفاوته. وجود میتونه براساس حقایق باشه ولی بعضی واقعیتها هستن که نشون میدن این حالت پایدار نیست. میتونیم در یک موضوع جداگانه در این مورد بحث کنیم.

3 پسندیده

حالا که اومدی بازی رو ادامه بده

1 پسندیده

واقعا برای تو پیشنهاد دادن سخته، چون اطلاعات زیادی ازت در دسترس نیست. یک چند روزی صبر کن من رصد کنم ببینم چکاره ای! :wink:

3 پسندیده

کارشناس آی تی از این کارا نمیکنه؛ مگه دیگه خیلی کارش گیر باشه! :sunglasses: بچه های شبکه رو میفرسته تو اتاق سرور و بهشون میگه تا همه چی رو مرتب نکردن و لیبل نزدن نیان بیرون!

احساس میکنم خیلی شلخته به نظر میام با این عکسی که برام انتخاب کردین. :sweat_smile:
به هر حال عکس باحالیه. :blush:

بازی رو دوست دارم و به محض انتخاب عکس واسه یکی از پادپرسی ها، بازی رو ادامه میدم.

6 پسندیده

و الان نوبت علی @Ali_Shakeri هستش که بازی رو ادامه بده

2 پسندیده

من برای علی شاکری پیشنهاد عکس دارم! @Ali_Shakeri

10 پسندیده

خیلی خوبه :sweat_smile:
دغدغه‌های اجتماعی و اقتصادی و سیاسیش معلوم نیست، اونا رو هم بگنجون.

5 پسندیده

دقیقا همش هست! یه کره زمینه که نشون از دغدغه های بزرگ و جهانیش داره! الکترونی که داره فرار میکنه نشون از تفکر بلندشون و فراتر از این دنیای پوچ داره و حضور اتم روی کره زمین نشون میده که زمین و آدم هاش رو بخش کوچکی از یک تفکر بزرگ می دونن. بازم بگم؟

7 پسندیده

خیلی عالیه :hugs:

ما این همه نیستیم :sweat_smile:

5 پسندیده

این و من برای پادپرس پیشنهاد میدم: اینم پادپرسی ها

اگ گفتین یوسف @yousef کدومه! :smile:

5 پسندیده

از یوسف شناخت زیادی ندارم :sweat_smile: همینجوری میگم اون. شال زرد و مشکی داره

4 پسندیده

يوسف اون شال بنفشه هست
خيلي مهمه ولي مهربونه
ميتونه عصباني بشه ولي خودش رو خوشحال نشون ميده
يوسف مهمه ولي خودش رو در حد بقيه نشون ميده
يوسف اون شال بنفشه هست كه مهربون و خندونه

5 پسندیده

فکر کنم شناسایی شدم :grin: حالا لاله کدومه؟

4 پسندیده

لاله كلاه مشكيه هست
كلي فكر تو سرش داره، هميشه يه طرح نو داره
لاله هميشه ايده هاي جديد داره و خاصه
لاله رو نميشه توي كليشه كنار بقيه قرار داد
لاله شگفت انگيز و متفاوته
كلاه متفاوت داره و يه سر و گودن از بقيه بالاتره، تازه هميشه تو هر سوالي هم جواب ميزاره، بالاترين ميزان لايك رو ميخوره كه البته اين نوش جونش نباشه… :confused::confused::confused:

8 پسندیده

به نظرم لاله ردیف اول ایستاده و اونی که شال زرد داره
:blush:
شاد ،جذاب،مهربان، حمایتگر و ایده پرداز :wink:

آقایوسف رو نمیشه توی این عکس تشخیص داد، چون خودش عکاس هست که با جامعه ی پادپرس سلفی گرفته ولی بین جمعیت گم شده

5 پسندیده

یه جور دیگه میشه تعبیر کرد. با @Fatemeh_Shamsali موافقم من نیستم توی عکس. مگه میشه خوشتیپی مثل من باشه و بقیه به چشم بیان :grin:. کلاه سیاه لاله ست، بعد کلاه آبی آرزو @arezoo که کمی تو خودشه این روزها، کلاه قرمز فرشته @moalem که دبیر گفتگو و پر از شور و شوق و هیجانه. شالدارها هم ویراستارها هستن! حالا اگه گفتید هر شالدار کدومشونه؟

6 پسندیده

اقا قبول نيست من آبيه رو دوست ندارم، شبيه بقيه ايستاده، ولي من هميشه واسه اينكه تو عكس بهتر بيوفتم به بقيه پشت ميكنم :sunglasses:
من دلم ميخواد كلاه قرمزه باشم كه واسه نشون دادن سمت فتوژنيك صورتش، هم جهت ديگران نيست

3 پسندیده