در یک دنیای موازی چه کاره بودی و به چه چیزهایی مشغول بودی؟

تصور دنیای موازی تصور جذابیه نه؟ بالهای خیال به پرواز در میایند و میتوانند هر کجا خواستند بروند.

شمای با این دانش و تفکر، به فرض گرفتن تصمیمات دیگر در نقاط عطف زندگیتون، در یک دنیای دیگر کجا بودید و چه میکردید؟ اگر مختصری هم در مورد شرایط حال حاضرتون بگیرید خوب میشه. :joy:

10 پسندیده

توی یه استودیوی انیمیشن (به ترتیب اولویت pixar, dreamworks, disney, cartoon network, ghibli) کارآموز طراحی شخصیت بودم!

الان نیمچه فارغ التحصیل جانورشناسی‌م که مطمئن نیست میخاد چیکار کنه.

8 پسندیده

تو دنياي موازي يه فوتباليستم.
يه هافبك دفاعي قلدر و محكم
تو تيم اميد بايرن مونيخ بازي ميكردم ولي به عشق كشورم بزرگسالان رو تو پرسپوليس بازي ميكنم با شماره ٩٩

5 پسندیده

بستگی به زمان و موفعیت مکانی هم داره اما احتمالا لات سر کوچه :thinking: شایدم قاتل حرفه ای :neutral_face: شخصیت دنیاهای موازی من خوب نیست همینی که هستم راضیم :sweat_smile:

البته همزمان میتونم همه چیز باشم اما خب چیزی بیشتر از این چیزی که هستم رو بدست نخواهم آورد :thinking:

4 پسندیده

من در دنیای موازی یک شخص هستم که همیشه یک تفنگچه در کمرم زده است هر جای که میبینم ظالمی بر مظلومی ظلم میکند دوست دارم آنقدر این ظالم را لت و کوب کنم تا دمار از روزگارش بر بیاورم و همیشه در ذهنم با ظالم افراد جاهل دست و پنجه نرم میکنم و در ظاهر بیشتر به اندیشه میاندیشم و اندیشه را دوست دارم و اگر روزی شود که در ظاهر این کار را کنم حتماً میکنم. :grinning:

4 پسندیده

آهنگساز فیلم و سریال یا انیمیشن (مثل Scott Bradley آهنگساز تام و جری) در هالیوود.

2 پسندیده

در دنیای موازی داشتم تو هلند فارغ از همه چی و همه کسی با دوچرخه زردم میرفتم سمت دانشگاهم :slight_smile:

5 پسندیده

در دنیای موازی من یه فضانورد بودم که در ایستگاهای فضایی غرق تماشای جهان هستی و عظمت خدا بودم و روی ماه و مریخ قدم میزاشتم

2 پسندیده

تو دنیای موازی یه نقاش زحمت کش بودم که سبک خاص خودشو داشته و خیلی گالری و ژوژمان برگزار کرده و ازدنیای هنر جا نمی موند.
در کنار نقاش بودنش یه والیبالیست حرفه ای هم میشد

2 پسندیده

یه موزیسین یا یه شاعر

3 پسندیده

تو این دنیا که دوست دارم جهانگرد بشم. البته دیگه زمانش گذشته ولی خُب دیگه آرزوم بوده. الان هم دارم مراحل لازم جهت گرفتن مجوز خروج از کشورو پیش میبرم.

شخصیت دنیای موازیم:

مدیرعامل بایرن مونیخ بودم و نمیذاشتم این استعدادمون به هیچ وجه از تیم بره. نهایتاً میخواستم بفروشمش فقط به استقلال :partying_face:

3 پسندیده

تو دنیای موازی من یه آگاهی مشترکم که تمام انسان ها رو در جهت بقا و پیشرفت کنترل میکنم :slightly_smiling_face:

در این باره حرف زیاد دارم البته :wink:

4 پسندیده

شاهزاده‌ای که در راه حفظ تاج و تخت قانونی پدرش در حال نبرد با شورشیان است!!

2 پسندیده

اگه قراره جهان موازی ای وجود داشته باشه که منی در اون وجود داشته باشم بی شک همینی هستم که الان هستم. حتی الانم نشسته تخم مرغ اب پز میخوره و تو پادپرس خودش همین مطلب رو مینویسه.

هیچ حالت دیگری از نظر تئوری قابل تصور نیست

3 پسندیده

منم اینو دوستدارم و خیلی دوستداشتم با شکل و شیوه های متفاوت بهش برسم اما هنوز نرسیدم .من مرحله های خروجی نیست بلکه از لحاظ روحی یکم باید شکل بگیرم.

1 پسندیده