اگر میتونستی یه پادپرسی رو به شام دعوت کنی، انتخابت کی بود؟

@lolmol و @Mehrdad_Roshan دمتون گرم بابت دعتتون اما من دلم خیلی واسه @somo849 سرباز وطن تنگ شده. من سهیلو به شام دعوت میکنم.

6 Likes

من گوشیم ایموجی نداره ولی اینو میتونم بزارم :slight_smile: :smiley:

ولی شواهد وقراین از گفته ها معلومه، اب خورش (فکر می کنم کرفسم باشه)، بادمجون، پلاک نامعلوم و …

یه تجربه هم داشتم، بزور یه نفر رو مجبور کردم شام بده، کباب و مخلفاتم بود، اما استرس اینکه کی باید حساب کنه، باعث شد هر چی خوردیم، سوخت بشه. باورتون میشه یه ساعت بعد مجبور شدم باز شام بخورم. البته میزبان هم یه خانوم بود. :slight_smile: :grinning:

5 Likes

حقیقتشو بخواین من میخوام این بهرام و سهیل رو ببینم چیطورین :grimacing::roll_eyes::face_with_raised_eyebrow::upside_down_face:
حدقل بچه ا میان یه چیزی میگن و متوجه میشیم ازشون این دوتا رو ندیدم اینورا اصن :upside_down_face:
شایدم عینک نزدم :expressionless:
همه باشن که عالیه
اصولا این دو شخص رو مخم هستن و تصوری ندارم ازشون :neutral_face:

شما رو دعوت نمیکنیم که به چالش مرگ و زندگی دعوت نشین خوبه؟:joy:

3 Likes

من در اسرع وقت با سهیل هماهنگ میکنم که حتما یه وقت خالی به شما بدیم. خیلی سخته جور کردن تایم خالی واسه سهیل چون هر روز جلسه داره اما خب من راضیش میکنم. فکر میکنم پاستا برای شروع غذای خوبی باشه که زیادم پولش نشه.
مرسی از دعوتت

5 Likes

تجربه نشون داده که تو اصلا پاپکورن دوست نداری کاملا! لطفا به مهمونی من میای بگو چی دوست داری همونو درست کنیم که مث پاپکورنه تهشو درنیاری!

من ترجیح میدم به جای خونه و رستوران به طبیعت دعوتتون کنم. به صرف صبحانه املت، چای، نون بربری و سیب زمینی آتیشی.
این یک دعوت رسمی از اعضای پادپرس است برای جمعه 24 خرداد!

8 Likes

یه دوست دارم که تو پادپرس نیست ولی تفکراتش پادپرسیه در ضمن هم شهریم هم هست و رفت و آمد راحته و هر کس هم دونگ خودش رو حساب میکنه :grin:

3 Likes

چه ایده خوبی ! البته برای عصرها خیلی بهتر میشه
قضیه پاپ کورن چیه :joy::thinking:

تا حالا به یک شامِ موضوعی در پادپرس دعوتش کردی؟ :heart_eyes:

3 Likes

نه راستش ! از این جهت گفتم پادپرسی که میدونم خوش فکره

4 Likes

جالبه که با اینکه سابقه ی خوبی در پادپُرس دارم، و خیلیاتون هم میدونید من سربازم و نیاز به یه شام خوب و مقوی دارم به غیر از یکی دو عزیز، بقیه تون گویا واستون مهم نیست که کی داره واسه امنیتتون از زندگیش مایه میذاره!!! :face_with_raised_eyebrow: :fearful:
باشه عزیزان، فقط این رو بدونید که من هر برنامه شامی که بخواد بینتون برگزار شه رو خراب میکنم :grimacing:
@bahram و @Mehrdad_Roshan عزیزم هروقت بگید، بنده سرقرار حاضر میشم. ناخون خشک بازی هم در نیارید، یه شام مشتی بهم بدید :hugs:

دعوتش کن به پادپُرس، منو بهش معرفی کن بهش بگو سربازه و ازش بخواه شام جفتمون رو دعوت کنه :grin:

4 Likes

پس کی این سربازیت تموم میشه که ما یه شام درست و حسابی برای جشن پایان سربازیت بخوریم؟ :smile:

3 Likes

ای بابا، خُب چرا اصلاً باید وسط همچی جمعی صدام در بیاد!!! اونم تو همچین موضوعی!!! :fearful:

خیلی زرنگی :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: باشه من اصلاً با همچین شامی که خیلی هم واسش تدارک میبینم مشکلی ندارم، و البته هر کی هم داوطلب تهیه سالادش بشه رو دعوت میکنم.

منتها به شرطی که @Pourya_Darnihamedani , @Ali_Shakeri هم همدیگه رو به یه شام در سواحل رود دانوب دعوت کنن :smiling_imp::woozy_face:

4 Likes

حالا که خیالم از بابت دیدن دخترای پادپرس راحت شد، برا شام پسرا رو دعوت میکنم.

اینجا همه با هم گذشته دارن؟ :sweat_smile:

2 Likes

نه لزوماً، اینجا مرزیه بین دنیاهای موازی، در واقع گذشته هر کسی حال کس دیگه ای بوده و حال اونا آینده ی یکی دیگه :thinking::face_with_raised_eyebrow::smile:

4 Likes

نه لزوماً، اینجا مرزیه بین دنیاهای موازی، در واقع گذشته هر کسی حال کس دیگه ای بوده و حال اونا آینده ی یکی دیگه :thinking::face_with_raised_eyebrow::smile:

منظورم اینه که چند سال آشنا باشین از طریق همینجا یا حتی خارج از اینجا همدیگه رو بشناسین

4 Likes

سلام خدمت همه دوستان من ازینکه دیدم که جایی در بین پادپرسی ها ندارم :smile: و کسی پیدا نشد :shushing_face: که جوانی :money_mouth_face:کرده و ما را هم وعود کند گفتم بیا من همه را دعوت کنم اگر من یک روزی ایران آمدم :airplane: بدون استثنا همه دعوت هستید به یک نهار یا یک شام " توپ و حسابی " هر کسی هر چی خواست میتواند نوش جان کند البته سهل جان به یک شام حسابی دست خواهد یافت :green_salad::taco::burrito::poultry_leg::squid::shrimp::crab::lobster::dango::fried_shrimp::shaved_ice::oyster::sandwich::pizza::fries::cookie::amphora::cup_with_straw::tumbler_glass::beverage_box::beer::clinking_glasses::coffee:

7 Likes

خدارو شکر سهیل از گشنگی نجات پیدا کرد. :smile:

3 Likes

چون سهیل جان منتظر یک شام مشتی بود گفته خودش

من گفتم بیا سهیل را دل جمع کنم و برایش یک شام حسابی بدهیم :smile:

2 Likes

من میخواستم همه رو دعوت کنم اما گذاشتم هروقت توانش رو داشتم به همه بگم شمام جزو افراد بودی که تو ذهنم بود برادر :grin::heart:

3 Likes

یکی منو دعوت کنه دست‌خالی نمی‌آم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 Likes