اگه بتونید سن تون رو روی یک عدد ثابت نگه دارید ، چه عددی رو انتخاب میکنید؟

این از اون سری آرزوهایی هست که غول چراغ جادو میتونه شما رو بهش برسونه :grin:

کدوم عدد رو انتخاب میکردی؟ چرا؟

دنباله‌ی موضوع اگه می‌تونستی جلوی یکی از عددهای زندگیت، صفر بذاری، کدوم رو انتخاب میکردی؟

6 پسندیده

الان 24 سال دارم ولی فکر کنم اگه میتونستم روی سن 30سالگی نگهش میداشتم!!! (به امید اینکه تا اون سن به چیزایی که هدف قرار دادم رسیده باشم😅)

5 پسندیده

توی ۱۶ سالگی. بهترین سال و پر شور ترین سال زندگیم بود
سالی که نه اونقدر بزرگی که واسه خودت محدودیت درست کنی و نه اونقدر کودک که بی قید و شرط باشی

5 پسندیده

۲۰ سالگی
الان بیست و یک سالمه ولی در سن بیست سالگیم تمام روز هاشو بهترین استفاده ها رو کردم و دوست دارم توی همین سن بمونم و یا مثل سن بیست سالگیم بهترین استفاده رو از زندگیم کنم

3 پسندیده

من بین ۳۰ تا ۳۵ سالگی رو انتخاب میکنم. در شرایط عادی، به نظرم اوج تکامل شخصیتی، قدرت ذهنی و تعدیل مناسب حس ریسک‌پذیر در این سنین اتفاق میوفته. در سنین پایینتر کم‌تجربگی و ریسک بالا و در سنین بالاتر برعکس اهمیت بیش از حد به ریسک و کم‌اهمیت شدن ایده‌آلهای زندگی اتفاق میوفته.

5 پسندیده

همچنین در این سن :smile: :wink:

1 پسندیده

تو دانشگاه رفیقی داشتم که با یک حالت عجیبی خودشو اینجوری خطاب میکرد: حاصل یه شب کثیف و هیجان انگیز! (یادش بخیر :cry:)

تو 15-16 سالگی حال ت خیلی خوبه و کلا دنیا به … نیست ولی پول و آزادی نداری.
25 سالگی آزادی داری آروم آروم داری کار هم میکنی ولی یه سری چیزای دیگه ت وضعشون خرابه.
35 خانواده داری و مسئولیت و کار شدید
45 پول و آزادی و خانواده و مقبولیت داری آماااا یه جای بدنت معیوب میشه و … :joy:

نمیتونم سن خاصی رو انتخاب کنم چون هر سنی ترکیبی از هیجان و کثیف کاریه. و همین زندگی رو دوست داشتنی میکنه.

شاید توی همین بیست و یک سالگی و یا شاید بشه بهتر گفت تا قبل از فارغ التحصیلی… همین دوران دانشجوییم رو خیلی دوست دارم… شیطنت ها… کتاب خوندن و بی دغدغه بودن… زندگی خوابگاهی و دور همی های آخر هفته… بیمارستان و درس ها و بیمار ها و اساتید… جوون بودن و بی خیال بودن… عاشق بودن و عاشقی کردن… شب ها رو تا صبح بیدار موندن و کتاب خوندن و فیلم دیدن و دغدغه هایی عجیب و غریب داشتن… این همون چیزیه که دوسش دارم و نمی خوام هرگز از دستش بدم…:slightly_smiling_face::grin:

2 پسندیده