اگه غول چراغ جادو بگه یه ارزوتو همین الان براورده میکنم ،چی ازش میخوای؟

راستش این سوال و یکی از پادپرسی ها طرح کرده که من ازش دزدیدم :wink:

6 Likes

ازش میخوام تاریخ رو از هر جائی که میشه به طور خلاصه ببینم. چه جوری به اینجا رسیدیم و پشت اتفاقات مهم واقعا چی بوده.

7 Likes

من ازش یه حافظه فوق قوی میخواستم تا سریع قران رو حفظ کنم.

5 Likes

ازش می‌خوام بی‌نهایت آرزوی دیگه برام برآورده کنه. [آره، می‌دونم، خیلی لوسه، ولی جواب همیشگی من اینه]

9 Likes

دقیقا!ازش براورده شدن همه ی ارزوهام رو میخوام،اگه هم نشه دوست دارم کمکم کنه تبدیل به انسان ودانشمند بزرگی بشم که به مردم بی گناه کمک میکنه.

3 Likes

میخوام جنگی وجود نداشته باشه

3 Likes

جواب همه سوالا رو بدونم!!! (خداوندگار پادپرس میشدم.)

2 Likes

آیا باید به دنبال سوال های بهتر بود یا بهترین پاسخ ها؟

2 Likes

به نظر من بدون تردید باید دنبال سوال های بهتر بود!

3 Likes

آرزو می کردم سه هزار میلیارد پول داشته باشم! :wink:

2 Likes

بدون شک شما میتوانید این پول را به راحتی به دست بیارید :star_struck:
من بازی جذب فراوانی رو به شما پیشنهاد میکنم

1 Like

توانایی تغییر هر چیزی که میخوام رو آرزو میکردم

فقط با موبایل میشه بازی کرد؟

من با گوشی کار میکنم، اما گمونم بشه رو سیستم هم نصب کرد

آرزو میکردم همه ی بیمارا خوب بشن دیگه هم هیچوقت هیچکس مریض نشه

3 Likes

آٰرزوی خوبیه. فقط این طوری که همه پزشکا و پرستارا و پرسنل بیمارستان و کارکنان داروخانه‌ها و شرکت‌های تولید و واردات دارو، یه جمعیت حدودا ۵ میلیون نفری، بیکاااار میشن!‌

ضمن اینکه مامان‌ها هم یکی از روش‌های ابراز محبتشون رو از دست میدن! بازار شمع و نمک هم کساد میشه :roll_eyes:.

بعد یکی باید بیاد از غول بخواد راهی برای سرگرمی و درامدزایی این جماعت بیکار شده ارائه بده … .

بابا چه کاریه یه چیز شخصی‌تر از غول بخواین که کار و بار بقیه چندان تحت شعاع قرار نگیره خب :sunglasses:

3 Likes

کار پرسنل بیمارستان غیر از بیماری ها تو زمینه های دیگه ای هم هست،از طرفی از کجا میدونین این شخصی نبود؟:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:فقط چیزی که میخواستم اتفاق بیفته رو جمع بستم برا بقیه هم پیش بیاد

2 Likes

از اونجا كه احتمال اينكه ارزوي من مخفي بشه نگهش ميدارم واسه خودم

سنگين تره😉

3 Likes

یعنی فقط ی آرزو داری؟

2 Likes

۲ گرم شعور به مغز همه اضافه بشه

5 Likes