اگه می‌تونستی جلوی یکی از عددهای زندگیت، صفر بذاری، کدوم رو انتخاب میکردی؟

اگه غول چراغ جادو قانونش رو عوض کنه و بگه حاضرم یه صفر بذارم جلوی یکی از عددهای موجود در زندگیت. کدوم عدد رو انتخاب میکردی؟ چرا؟

9 پسندیده

عمر مادرم
چراش معلومه😳

11 پسندیده

فکر کنم چرایی انتخاب همه خیلی واضح باشه. ولی بیانش یه لذت دیگه داره، چه برا نویسنده و چه برا خواننده.

مثلا میتونی بگی چرا جلوی عمر مادرت صفر میذاری ولی جلوی عددی که غول چراغ جادو بهت پیشنهاد داده نه، این خودش یه بازیه برا تقویت استدلال هامون :grin: .

ضمن اینکه وقتی چرایی رو گذاشتی، برا روز مادر میتونیم از طرف پادپرس پاسخ کامل شما رو برای مادرتون بفرستیم :wink:

8 پسندیده

مادر من طی سری اتفاقاتی که براش رخ داد زندگی آسونی نداشته
خیلی دوست دارم انقدر عمر بکنه که ثمره‌ی تلاشش رو ببینه
چون من و داداشم بشدت دنبال این قضیه‌ایم که بهش ثابت کنیم زحماتت بی‌نتیجه نبوده :blush:

8 پسندیده

یک صفر جلوی تعداد غول چراغ جادو
یک صفر دیگه و …

تا بتونم جلوی هرچیزی که بخوام هر چند تا که بخوام صفر بزارم. :smile:

5 پسندیده

عددی که انتخاب می کنم سالیه که توش هستیم
13970 شمسی :sweat_smile: چون همه چیز رو عوض میکنه. البته ممکنه بدتر هم بشه ها اما دیگه ریسکه دیگه هیجانش می ارزه :sweat_smile:
یهو میبینی همه زامبی ان باید زنده بمونی :zombie::woman_zombie::zombie:

9 پسندیده

یه صفر جلوی تحملم، که بتونم بیشتر فکر کنم و روابطم رو بیهوده خراب نکنم
یه صفر جلوی هوش هیجانیم، چندتا صفر میخواد البته که وقتی کسی با من شوخی میکنه از کوره در نرم و باهاش بد برخورد نکنم
یه صفر جلوی خوبیهام، چون خیلی خوبیهام رو دوست دارم (نارسیسیسم :grinning:)
یه صفر جلوی موفقیت دوستان و آرامش دوستام، چون وقتی اونها رو شاد میبینم دلم خنک میشه، چون شایستگیش رو دارن. مثل رضا، مثل اونهایی که ازم جدا شدن
و یه صفر جلوی عزت نفس خودم و دوستانم. چون هرکی عزت نفس داره زیباست.

7 پسندیده

این که شد یک صفر جلوی 5 تا عدد :wink:
انتخاب محدود تو سوال هست.

حالا برای خودت کدوم یک از این ها مهم تره اگه واقعا فقط یک انتخاب داشتی؟

3 پسندیده

اگر فقط یکیش باشه، فکر کنم آخریش که البته همه رو پوشش میده.

یعنی عزت نفس خودم و همه دوستانم.

پینوشت:
به نظر من غول چراغ جادو بینهایت آرزو رو میتونه برآورده کنه. محدودیت مال ذهن بشره. اگر میگفتن غول چراغ جادو میتونه هر آرزویی رو برآورده کنه، ذهن بشر باور نمیکرد.

3 پسندیده

سرعت نور رو جلوش یه صفر میذاشتم.
هنوز ایده خاصی راجع بهش ندارم. ولی دوست دارم نتیجه فرایند رو ببینم!
آدما تو ۵ سالگی قد ۵۰ سالگیشون میشن؟ یا ۵ سالگیشون مثل ۵ سالگی همین بچه هاست؟
تو ۷ سالگی میمیرن؟!
اصلا فرایند رشد و مردن سلولا به سرعت نور بستگی داره؟؟ (بالطبع میتونم گوگل کنم. میذارم تو صف)

7 پسندیده

شاید جلوی اندازه ی جرم الکترون
چون به نظرم هیجان انگیزه وقتی یهو بنیان جهان فیزیکی رو دستخوش تغییر کنی و ببینی جهان جدید چه جوریه!

7 پسندیده

وحشتناکه :face_with_hand_over_mouth:

حساب بانکی …

6 پسندیده

بدرد کسانی میخوره ک حداقل موجودی قابل توجهی داشته باشند😉
وگرنه کسی که زیره 1 میلیون(قشر کارگر و کثرت جامعه😔) موجودی داشته باشه به طبع با اضافه شدن یک صفر تغییر خاصی بوجود نمیاد
حال با نظر به اینکه شما به اضافه شدن یک صفر ب حساب بانکیتون خیلی علاقه مند هستید ؛ گویا…

6 پسندیده

شک نکن که همینطوره! :sunglasses::woman_teacher:

2 پسندیده

میرفتم حساب یه میلیاردر رو هک میکردم یه صفر میذاشتم جلوش :sweat_smile: رو پولشم برای اشانتیون یه میلیارد میذاشتم :sweat_smile:

3 پسندیده

من فکر کنم ترجیح میدم جلوی مسافرت هام صفر بزارم که در واقع درصد خوشی هام و در کنار دوستان بودن هام و از همه مهمتر تجربه هام میره بالا :wink:

2 پسندیده

یه صفر برای تعداد آدم خوبا

2 پسندیده

یه صفر جلو تجربه هایی که داشتم.(که شامل رفتن به کشورها و محلهای مختلف و جدید، تعداد آدمهایی که میشناختم، تعداد شغلهام، تعداد روابط شخصیم :sweat: :sweat_smile: و…)

@lolmol خودت نگفتی صفرو کجا میذاشتی؟

4 پسندیده