اگه دوستت یهو باهات قطع رابطه کنه چی کار میکنی؟

دنباله‌ی موضوع آیا با بقیه مثل خودشون رفتار کنیم؟:

من ی دختر دبیرستانیم… امسال بخاطر بهترین دوستم کلاسمو عوض کردم ک سال اخرو با هم باشیم… اونم بخاطر ی دلیل مسخره گذوش رفت… منم بلاک کرد… الان اگ من بازم باهاش مث قبلن باشم ایا توهین نیس ب شخصیتو غرورم؟!از ی طرفم خجالت میکشم مث خودش باشم از بس با کنایه حرف میزنه…میش راهنماییم کنید؟

2 پسندیده

نه بخاطر یه دلیل مسخره دوستی، دوست دیگه رو ول نمی کنه(اگر با هم دوست باشید به معنای واقعی). شاید از نظر تو مسخره باشه بعدشم یادت باشه امکان داره یک کلمه کوچیک یه نفر و کامل بهم بریزه
مثل این می مونه که 500 تا لیوان روی هم باشند و من یکی از لیوان هارو بکشم بیرون کل لیوان خورد میشن. بعضی ها اینطوری هستند
اگر کار خاصی کردی که اون باهات اینطوری رفتار می کنه ،اول بفهم چرا اینقدر ناراحت شده بعد برو رو در رو بهش بگو ببخشید این کار و کردم و تمام شد و رفت.
اگر دوستت باشه و معذرت خواهیت هم صمیمانه باشه نباید مشکلی پیش بیاد ولی اگر می خواد بازی در بیاره یه بحث دیگه است.
اگر خواست دوباره باهات دوست میشه اگر هم نمی خواست که تصمیم با خودت
بچه ها گفتند نباید مثل دیگران ما پاسخ بدیم چون ما مثل اونا نیستیم.

3 پسندیده

شایدم دلیلش مسخره نبوده و دنبال بهونه بوده…خب میدونی جریانش خیلی طولانیه فکر نمیکنم حوصلشو داشته باشی جون جریان سه ساله…

2 پسندیده

نه جریال سه ساله رو نمی خواد تعریف کنی این نکته رو در نظر بگیر که
همیشه در رابطه دوستی خیلی اتفاق ها می افته که طرف تو خودش می ریزه و خشم و عصبانیت خودش و نشون نمیده.
این خشم و عصبانیت جمع میشه و کم کم تبدیل میشه به کینه و تنفر هم نسبت به خودش هم نسبت به تو
بدون اینکه طرف خودش بفهمه این اتفاق می افته
الان تو اون شرایط هستید.
حالا چکار می تونید بکنید؟ واقعا نمی دونم بستگی به خودتون داره
ولی راه درستش اینه که تک تک مشکلات این سه ساله رو بکشید بیرون و حلش کنید تا باعث اون تنفر نشه

2 پسندیده