اگه یه پسر بعد قطع رابطه باهات، عکسی با تیشرت هدیه تو رو بذاره پروفایلش، منظوری داره؟

سلام دوستان

من حدودا چهار ماه پیش یک رابطه رو تموم کردم. هنوز بهش فکر میکنم و خب طبیعیه … . و من هنوز پروفایلشو چک میکنم.

از موقعی که تموم کردیم یه عکس از خودش گذاشته با یه تیشرت که من براش گرفته بودم.

نمیدونم واقعا انگار من میخوام فکر کنم منظوری داره یا واقعا منظور داره.

شما چی فکر میکنید؟

دنباله‌ی موضوع تا حالا بعد ترک یه رابطه مسموم، دلتنگ طرف مقابلت شدی؟ چی کار کردی؟

10 پسندیده

من فکر کنم نشونه علاقه به گذشته شه

3 پسندیده

منم مث شما چهارماهه که تموم کردم
اوایل چک میکردم عکسایی رو میذاشت که من ازش گرفته بودم و یا با لباسایی که من براش خریده بودم
اما همش سوتفاهم از طرف من بود، چون بعدا فهمیدم که بعد از یه ماه از جداییمون وارد رابطه شده
اما بهتره بدونید اگه دوستون داشته باشه یه کاری برای داشتنتون میکنه و همه اینا توجیح هاییه که خودمون واسه تسکین خودمون میکنیم

14 پسندیده

نمیدونم
فکر میکنم پسرا تو اینجور مساعل زیرپوستی و انتقال غیر مستقیم خیلی ضعیفن :sweat_smile: احتمال این که منظوری داشته باشه کمه
حالا بذاره به چه دردی میخوره
وقتی خودش نیست عکسش با تیشرتی که تو بهش هدیه دادی به چه دردی میخوره واقعا غیر از این که دیدنش شاید هزارتا خاطره رو برای تو زنده کنه

13 پسندیده

منم همینطور فکر میکنم :confused:

3 پسندیده

@Fereshteeee

اره واقعا
میدونی رابطه ی منم مثه مال شما خیلی سمی و اشتباه بود ولی من دوس دارم برگرده😔

2 پسندیده

@sraavy

اره😔 از یه طرف احساس میکنم شاید فقط میخواد احساس ات منو تحریک کنه

3 پسندیده

من خیلی دوسش دارم و هنوزم هرروز فکرم درگیرشه، با فکر کردن به رابطه جدیدش هزار بار میمیرم، که یعنی انقدر بد بود همه چیز که خیلی زود پناه برد به یکی دیگه؟
سه سال باهم بودیم، مسافرت و تفریح و خوشگذرونی داشتیم و البته کلی گریه های من بخاطر رفتارهای عجیب اون
ولی چه میشه کرد، دنیا صبر نمیکنه واسم، خیلی زجراوره ولی باید قبول کنیم که دیگه نیست

5 پسندیده

@Fereshteeee

درک میکنم :pensive: شاید رفته تو رابطه ی دیگه که کمتر بهت فکر کنه کمتر یادت بیوفته
منم همش خاطراتمون میاد جلو چشام انگار اصن رفتارای مسخره و بدی که داشت رو یادم میره و دوس دارم بم پیام بده گاهی اوقات هم فکر میکنم برم تو یه رابطه دیگه که از یادم بره یا حداقل اگه فهمیدم تو رابطست کمتر اذیت بشم

2 پسندیده

هیچ کاری نمیشه کرد، فقط اینکه همه میگن زمان کمرنگش میکنه
با اینکه خیلی خیلی برام سخته باور کنم کسی که یه زمانی همه کسم بود دیگه تو زندگیم نیست اما کاری نمیتونم بکنم

تا زمانی که حالم بخاطر نبودنش خوب بشه کنار خودم میمونم و حالمو خوب میکنم
تنها کاریه که ازم ساختست

5 پسندیده

@Fereshteeee

اره دقیقا
باید قوی باشیم همین

2 پسندیده

تجربه به من ثابت کرده اقایون خیلی از کارها رو واقعا رو منظور انجام نمیدن حتی ممکنه یادش نباشه این رو از کی کادو گرفته
ولی با این حال اگه هم که دلتنگ شده و این لباس رو پوشیده و عکس گرفته لطفا فعلا به خودت نگیر تا قدم بعدی رو برداره
در ضمن این رو هم بدونید که هیچ رابطه ای توی دنیا تموم شده نیست و یه سری حرف نگفته و کار نکرده توش وجود داره
واسه همین همه پسر ها یه روز برمیگردن
پس بهتره اجازه بدید خودشون بیان

9 پسندیده

@arezoo

اره درسته ولی خب من با چیزی که ازش میشناسم احتمال میدم میخواسته احساسات منو تحریک کنه که بهش پیام بدم یا یه واکنشی نشون بدم هرچند من به هیچ وجه به قول شما به خودم نمیگیرم و جلو نمیرم تا خودش بیاد جلو و دقیقا یه عالمه حرف بینمون مونده و من خیلی ذهنم درگیره😔…

3 پسندیده

لطفاً به رابطه‌ای که تموم شده باز نگردین!

4 پسندیده

نه فکر نمیکنم منظور خاصی داشته باشه
پسرا خیلی مودین خیلی تحویل نگیر
یه مقدار تو مباحث تغییر مود و بهینه مصرف کردن انرژی مطالعه کن بعد خیلی درگیر این موضوعات حاشیه ای نمیشی

پادکست های بی پلاس علی بندری رو بهت پیشنهاد میکنم:

1 پسندیده

شما رابطه رو تموم نکردی
ازش خارج شدی …به صورت موقت
و الان هم داری خودتو قانع میکنی که برگردی

ولی پسرا فک نکنم … سعی میکنن بهترین عکسشونو بزارن…
حتما با اون تیشرت خوشتیپتر بوده

5 پسندیده

یا ذاتش خراب بوده خواسته بچزونتت

یا بقول آرزو و بقیه اصن یادش نبوده کی این تیشرتو بهش داده و دیده خوشتیپ تره گذاشته

اونا اصن احساس ندارن

و اینکه من فکر میکردم فقط من اینقد حساس و احساساتی ام

فکر میکردم من مشکل دارم برای خودم 84 کتاب تو زمینه خودسازی انتخاب کردم ک خوندن همشون 4سال زمان میبره
من 20 سالمه و تا 4سال دیگه قصد دارم تنها باشم ک خودمو بسازم

بنظرم شما و فرشته هم ی بررسی بکنین

2 پسندیده

من ۲۷سالمه و تقریبا توی این حجم از عمری که سپری کردم تقریبا تنها بودم و نتونستم وارد یه رابطه از قبیل روابطی که شما گفتین بشم ولی همیشه توی ذهنم این جمله بهم میگه تو نمیتونی عمرت رو اینطوری زیست کنی نع رابطه ای نع اثری از جنس مخالف در روزهای زندگیم و حس میکنم همه ما متعلق به یکی هستیم حس میکنم همه به فکر خودشون هستن و کسی اصلا هیچ درکی از این نداره که من چقدر در اعماق وجودم تنهام و این جملات شما رو که دیدم گفتم حتی اگر رابطه تون الان قطع شده باشه شما اون لحظات رو زندگی کردین و لحظات زندگی شده مراسم سوگواری نمیخاد زندگی به سان ناپایداری در دل تغییرات هس و من چقد لحظاتمو زندگی نکردم

7 پسندیده

@saeid1 دقیقا درسته و تمام این روابط چه خوب چه بدش همش تجربس و پر از درسه و آدمو میسازه و بنظرم باید تجربه کرد

2 پسندیده

عزیزم من رابطه‌ای که فوق‌العاده عاشقش بودم و اون هم عاشقش بود رو به علت مسائل خانوادگی خودم از دست دادم…
حدود ۹ ماه پیش!
پیشنهاد من برات اینه که اصلا عکس پروفایلشو نگاه نکنی، چه با عکس تیشرت هدیهٔ تو چه هر چیز دیگه…
خودتو داری فقط زجر میدی!
دنبال زنده کردن یه رابطه قدیمی از اینجور نشانه ها نباش و اجازه بده چیزی که تموم شده، تموم بشه و بره…
انقد دنبالش ندو!

5 پسندیده