ایموجی بازی

من یک سری شکلک و ایموجی می‌گذارم و شما باید اونها رو به متن تبدیل کنید:
این شکلک ها رو یک دختر جوان برای نامزدش میفرسته:
سوال اول: :girl: :lipstick: :heart_eyes_cat:
بعد 5 پاسخ سراغ دومین سوال میریم :wink:

پ.ن:
این یک تمرین تلگرامی تو گروه نگارش آکادمیک دکتر حامد صفائی پور بود.
دنباله‌ی موضوع چالش تشخیص ابیات شعر فارسی از روی ایموجی‌ها💡:

4 پسندیده

پاسخ هویجوری: چشام رو رژ بزنم برات؟!
پاسخ روزمره: من میرم خوشگل کنم!
پاسخ پرسشی: به نظرت شباهت گربه و دختر تو چیه؟ [جایزه صحیح: یه رژ لب!]
پاسخ بی پاسخ: یه رژ خریدم اگه اثرش رو ببینی عاشقش میشی!
پاسخ پنجم: به نظرت خوشگل شدم؟!

پ.ن. حالا میتونین دومین سوال رو مطرح کنین! :blush:

5 پسندیده

تذکر: سعی کنید خلاقانه تر بنویسید :grin::wink:

3 پسندیده

یه نفر که تسلط کلامی بالایی داشته باشه رو دعوت کنیم به بازی! الان کسی به ذهنم نمیرسه … .

و راستی پشیمونم! کاش نپذیرین و ویرایش کنین تا خط اول رمز گشایی بشه وگرنه این طوری که خط ها به هم وابسته س؛‌ میشه حکایت اون برجی که تا ثریا قراره کج بره :grin:

پ.ن. به نظر میرسه آقا پسره کمی گیج میزنه، چرا دقیقا اشک ناراحتی و عرق شرم ریخته؟!

3 پسندیده

خب ویرایش کردم تا چهار نفر دیگ هم بازی کنن…
من چهار نفر بالای لیست رو دعوت می کنم
@Ben_Dehqan
@yousef
@Behzad_Ebrahimi
@11141

5 پسندیده

با سلام ممنون از دعوتت @moalem
جمله من=
قلبم با رژت سرخ تر میشه
صورتم با موهای بلوندت زردتر

3 پسندیده

خوب قراره خلاقانه باشه من یکم طنز به کار میبرم :grin:
«امروز احساس خوبی داشتم، رفتم یه رژ گرفتم یک میلیون تومان، خیلی خوبه» :grin:

4 پسندیده

یه رژ خریدم ببینی عاشقش میشی!

2 پسندیده

خب خودمم فکر کردم بهش:
ی رژ خریدم که حتی اگر یه گربه هم بزنه خواستنی و خوردنی میشه :sweat_smile:

خب امیدوارم در مراحل بعدی شاهد جوانه های خلاقیت باشیم :grin:

خب تمرین دو: جناب آقا پسر: :cry::sweat_smile::blush::heart_eyes::see_no_evil:
و پنج نفر بعدی بالای لیست که دعوتن به بازی
@Naser_Eslami
@hesam_fardad
@ghanbarzadeh
@bgolshaee
@bahram
اونهایی که تو این لیست نیستن هم دعوتن حتی شما دوست عزیز

2 پسندیده

چیزی که من حدس میزنم اینه:
ببین من خیلی خوش گلم اما یه رژ خریدم که اگه با اون ارایشم رو کامل کنم حتی گربه ام با دیدنم عاشقم میشه.

2 پسندیده

:+1::+1::+1: جالب شد :heart_eyes:
تمرین دو رو هم دریاب

1 پسندیده

خوب اینکه خیلی راحته روند تغییر حالات روحی یه پسر از چپ به راست. اولش کلی چشماش ذوق میکنه و بعدش این ذوق به تمامی اجزای بدنش انتقال پیدا میکنه ولی در اخر میفمه که تو ایرانه و بیشتر از ذوق کردن نمی تونه کار بکنه و غمگین میشه :grin::grin::grin::grin:

2 پسندیده

دختری که رژ لب می زنه مثل گربه ملوس میشه؟

1 پسندیده

از ناراحتی عرق شرم ریختم،اما خنده ام گرفت که چرا عاشق نباشم،ای خدا،خجالت کشیدم :crazy_face::crazy_face::crazy_face:

1 پسندیده

خیلی خوب بود :joy:

:+1: :grin:

عزیزم امروز که رژ زده بودم مثل گربه چشات از حدقه زده بود بیرون بس که نگام کردی . خوشگل شده بودم ؟

ای وای یعنی اینقدر تابلو بودم ؟ :cry: راستش برا این نگات میکردم چون بد زده بودی قرمز شده بود تا زیر بینیت :sweat_smile: . ولی این که برام آرایش کرده بودی رو خیلی دوست داشتم عزیزم . مرسی ازت :blush: :heart_eyes: دفعه بعدی بیا خودم برات میزنم که خراب نکنی :see_no_evil:

پی نوشت : احتمال زیاد این مکالمه تو مریخ بین 2 تا مریخی اتفاق افتاده به 2 دلیل .
دلیل اول این که اکثر مردا اصلا به جزئیات صورت توجه نمیکنن که یه ماتیک زدن قرار باشه این همه حاشیه درست کنه
دلیل دوم این که همه دخترا از سن 12 سالگی ماتیک دست میگیرن و یه دختر تو سن نامزدیش حتی چشم بسته هم میتونه یه ماتیک بی نقص بزنه و خیلی بعیده که تا زیر دماغش رو قرمز کنه

3 پسندیده

تمرین یک پاسخ حسام رو میپسندم و تمرین دو رو بر اساس پاسخ حسام به تمرین یک پیش میرم:

عزیزم امروز که رژ زده بودم، چشات مثل گربه از حدقه زده بود بیرون بس که نگام کردی! خوشگل شده بودم؟

ااااا! واقعا رژ زده بودی؟! متوجهش نشدم! آخه عزیزم تو خودت اون قدر خوشگلی که آدم از دیدنت سیر نمیشه … .

2 پسندیده

گربه ی ملوس منم رژی که خریده رو میزنه برام؟ :see_no_evil: :heart_eyes: :blush: میدونم که بهت خیلی میاد! تصورشم که میکنم با خودم میگم مکن ای صبح طلوع! :sweat_smile:اما کاش مثل دنیای آینه ها، اجسام از آنچه می بینیم به ما نزدیک تر بودند … :cry:

1 پسندیده

خب بریم سوال سومین تمرین:
حالا پدر دختره چت این پسر و دختر را می بیند و این پیام را برای پسر می فرستد:

:rage::skull_and_crossbones::policewoman::hatched_chick::baby_bottle::kaaba::gift:

و پنج نفری بعدی لیست😍:
@Ali_Shakeri
@realTirdad
@sepehrglst
@Nima
@fitnet
اونهایی که تو لیست نیستن هم دعوتن حتی شما دوست عزیز :wink:

1 پسندیده