برای یک دورهمی سازمانی چه بازی‌ها و‌ برنامه‌هایی پیشنهاد می‌کنین؟

همتک تصمیم داره برای آخر سال، یه دورهمی در یک فضای باز بین تمام اعضا و تیم های داخل مجموعه برگزار کنه.
با توجه به اینکه خیلیا تو دوره کرونا به مجموعه پیوستن، هدف این دورهمی بیشتر آشنا شدن بچه‌ها و تیم‌های مختلف با همدیگه و تقویت «ارتباط» بین اون‌هاست.

پادپرسی‌های خلاق و بازی‌پرور چه پیشنهادهای جذابی دارن برامون؟:star_struck:

image

5 پسندیده

چرا این دور همی رو برای پادپرسیا برگزار نکنید🤔
فکر کنم آخرین دور همی دو سال پیش بود

3 پسندیده

برام جالبه که بدونم چکار میکنین. اگر که مهمون خواستین بگین :grin:

توصیه میکنم که دورهمی به شکل مجازی برگزار بشه و امکانات بسیار زیادی میتونین برای اون در نظر بگیرین. اگر که مایل بودین مسیر رو به سمت اون بحث ببرین، من میتونم ایده بدم.

یک بار برای دورهمی پادپرس یه سری ایده‌پردازی شد که شاید لاله بدونه دقیقا چطور میتونین بهش دسترسی داشته باشین @lolmol

4 پسندیده
2 پسندیده

چرا «نکنیم»؟ منم موافقم! کِی؟ چه‌جوری؟ کجا؟ چند نفر پایه‌ان؟ به نظرم آنلاین باشه، عملیاتش ساده و قابل اجراس.
(فقط اینکه چون تا آخر سال درگیر کارهای دفاعم هستم، کار اجرایی متاسفانه نمی‌تونم انجام بدم. برا دورهمی همتک هم تنها کاری که تونستم انجام بدم گذاشتن این پست و فرستادن لینکش برای بچه‌ها بود! :joy: :see_no_evil:)

دورهمی امروزه، درنتیجه دیگه مسیر بحث رو می‌تونین به هر سمتی ببرین! :smile: از الان دیگه سوال کلی هست و برای مخاطب عام!..

میزبانی شما باعث افتخاره استاد یوسف کبیر! :raised_hand: یه روز بالاخره میزبان می‌شیم و مهمونی ترتیب میدیم و دعوتتون می‌کنیم! :blush:

2 پسندیده

منم میگم آنلاین باشه میتونه مثل کانال باشه و مثلا @yousef @lolmol
و یا چند نفر که فن بیان خوبی دارن صحبت کنن و بقیه شنونده و پیام دهنده باشن .یا اینکه همه به صورت گروهی یا نوبتی صحبت کنند

2 پسندیده

لطف داری، امیدوارم همیشه خبرهای خوب و موفقیت رو از بچه‌ها بشنوم (شنیدن اینکه آدمهای خوب در جایی موفق میشن، حس مثبتی نسبت به دنیا بهم میده :slight_smile: )

اگر در زمان مناسبی باشه (شنبه یا یکشنبه) کاملا موافقم. البته بهتره برنامه اولیه چیده بشه که دورهمی بتونه گرم بشه وگرنه ممکنه توی ذوق بزنه.

میشه از افراد موثر پادپرس شروع کرد تا هسته اولیه برای دورهمی تشکیل بشه و بعد به شکل عمومی‌تر برای اون برنامه ریخت. (الان نمیدونم چظور میشه کاپیتانها و شوالیه‌ها رو فراخوانی کرد متاسفانه)

3 پسندیده

مثلا میشه از پخش زنده آپارات استفاده کرد، اینجوری مخاطب‌های غیر پادپرسی هم میبینن

2 پسندیده