رای‌گیری برای انتخاب بهترین تجربه‌ی چالش «شهر ایده‌آل»

تبریک به آقای ناصر …چالش خوبی بود…امیدوارم چالش بعدی هیجان انگیزتر ازاین و قبلی ها باشه و این کمپین ها همیشه به راه باشه … :wink:

5 پسندیده

متوجه نشدم، آیا بازی گروهی خوب نیست؟ :thinking:

پیشنهادی هم داری؟
چالش بعدی اینه که چالش بعدی چیه! :grin:

5 پسندیده

نمی دونم همینطوری یه چیزی گفتم برای دل سوزوندن، فعلا چیزی ازش نمیدونم، از کجا معلوم شاید بهش اعتیاد هم پیدا کردم(استعدادش و دارم)

4 پسندیده

والا یه چیز میزی تو ذهنم هستش ولی فک نکنم جواب بده :sweat_smile::laughing::expressionless:
حالا مدیر ببینه میگه این همکاره هیچکاره س :joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

همینجا مطرح کنید بچه‌ها نظر میدن. قرار بود تنهایی فکر کنیم که پادپرس نبود دیگه!

3 پسندیده

اقای یوسف چرا جواب کوبنده میدی آدم دهنش بسته شه؟!:expressionless::neutral_face: :grin:
شاید چالش نباشه ها!خب بزارید بگم
من تو ذهنم همش یه خونه س که تماما ساخته شده از چوبه رو تو یه نقطه دنیا تصور میکنم و فکر میکنم یه روز با یه ماشین قراضه زمینی میرم سمتش…بنظرتون اون خونه کجا میتونه باشه و ماشین قراضه چیه؟ازکدوم مرز خارج میشم از کشور؟
چالش از این قشنگتر ندارم عایا :smiley::joy::joy::joy:

1 پسندیده

:thinking: این دیگه کمی میره در تخصص دبیر گفتگو تا حلاجی کنه این مسئله رو. مثلا چالش «خونه ایده‌آل» چطوره؟

2 پسندیده

شاید درسته…خونه ایده آل که از نظر من خونه ای هس که باکمترین مساحت وکمترین انرژی های مصرفی بتونه بیشترین کاربرد رو ایجاد کنه وخلاصه کلی چیزای دیگه :wink: :smile: شاید ازاون بحثایی باشه که بشه یه چالش
البته این شهر ایده آل حتما خونه ایده آل خواهد داشت …پس لطفا به خونه ایده آلتون فکر کنید و تصور کنید شاید چالش بعد باشه :grin::laughing:

2 پسندیده

عالیه که حس مشارکت در این حد وجود داره. بقیه هم نظرشون رو بگن تا شاید چالشی جمعی بسازیم که قطعا برای همه جذابتره!

2 پسندیده

لطفا میز ایده آل کاری نباشه فقط :sweat_smile::laughing::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

از قدیم گفتن شکست مقدمه پیروزیست💪!!
حالا شما باخت پشت باخت جای تامل داره!:sunglasses:
شما رویکرد یا استراتژی تون رو عوض کنید شاید موثر واقع شد😉

4 پسندیده

قدیمی ها زیاد شکست می خوردند واسه همین فلسفه بافی کردند.

مشکل اون چیزیه که نمیشه عوضش کرد ، یار نوب

2 پسندیده

یار نوب رو باید کشت با نارنجک :neutral_face:

3 پسندیده

دقیقا. نارنجک بندازی تو حلقومش بعدشم بالافاصله اعدامش کنی(یعنی قبل از اینکه نارنجک منفجر بشه والا نوب کش میشی).

2 پسندیده

برنده ها اعلام شدند یا خیر :sunglasses:

2 پسندیده

این شهر برنده شد.

3 پسندیده

خوب پس تبریک تان باشد جایزه :gift:

3 پسندیده

تبریک به شما :blush::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
بیاین :gift: رو با همشهری های پادپرسی تقسیم کنید :wink:

3 پسندیده

چرا که نه. هر وقت رسید دستم ،اگر ازش خوشم اومد حتما یا گزارش خوب ازش می سازم. و تو پادپرس منتشر می کنم

3 پسندیده

عالیه همشهری :blush:

3 پسندیده