چطور میشه یه بحث رو خراب کرد؟

تا حالا چه کارهایی کردی که به کمکش تونستی یه بحث رو به حاشیه ببری و کلا از موضوع اصلی دورش کنی؟

بیاین طوفان ذهنی برعکس انجام بدیم. چه کارهایی به ذهنت میرسه که میتونه یه بحث رو خراب کنه؟؟

دنباله‌ی موضوع چه ترفندهایی برای بحث کردن بلدین؟

4 پسندیده

از ساده ترین راه شروع کنیم: با طرح موضوعی متفاوت !! مثلا یه خبر داغ غیرمرتبط با بحث

4 پسندیده

شايد دلم بخواد وسط بحث همه، يه بحث جذاب رو با صدای بلند با يه نفر خاص تو جمع شروع كنم.

شايدم دلم بخواد يه دفعه يه موسيقي پخش كنم و بگم: اين رو شنيديد؟

گاهی هم حال ميده وسط بحث بری يه خوردنی خوشمزه بياری و به همه تعارف كنی و از تاريخچه خوردنی‌ها بگی :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

من عاشق خراب كردن بحث ديگرانم!

5 پسندیده

اختیار داری، شما تا الان تو پادپرس هر جا تجربه‌ای داشتی، مثل اینجا :wink: ، به غنی شدن بحث‌ها و گفتگوها کمک کردی.

البته طبق بعضی مشاهدات، عاشق این هستی که «خودت رو شخصیت خبیث جمع نشون بدی»؛ شاید پروفسور اسنیپ بعدی …!

فرمول یه جمله بحث خراب کن بی نقص به صورت زیر هستش:

یه جمله یا کلمه برای جلب توجه جمع + یه طنز یا شوخی خیلی ساده + مطرح کردن یه سوال از جمع.

مثال:

دارن راجع به فوتبال صحبت میکنن: آقا درک نمیکنم سر چی دارین بحث میکنید + من خودم فردا یه مقاله تحلیلی راجع به بازی امشب منتشر میکنم میفرستم دم در خونتون + راستی ساسان آیفونت رو چند خریدی؟

دارن غیبت یه نفر دیگه تو فامیل رو میکنن: ای باااااابااااااااا بنده خدا اینجا نیست چرا گناهش رو میشورید + ما یه همسایه یهودی داشتیم مثل شما مینشست غیبت اینو اونو میکرد چند روز پیش دیدم لکسوس سوار شده! + راستی فلانی قرار بود تعطیلات بره ترکیه . رفتن آخر سر یا نه؟

تو دانشگاه دارن راجع به انتخاب واحد و نمره حرف میزنن: حوصله دارین ها شما هم + شبی نیم ساعت میریم تو سایت انتخاب واحد میکنیم تموم میشه میره دیگه . نمیخواید که آپولو هوا کنید + من میرم بوفه یه چی بخرم بخورم. کسی نمیاد؟

2 پسندیده