چه برنامه ها و اپ هایی را میشناسید که به یادگیری کودکان کمک میکنند؟

چه سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و برنامه‌هایی را برای استفاده کودکتان مفید میدانید؟

children-sedentary-back-pain

4 پسندیده
  1. لیستی از بعضی بازی های ریاضی و یا بازی هایی که برای آموزش ریاضی برای کودکان مناسبه رو در سایت ریاضی باحال برای معلما میتونین پیدا کنین.

2. چیزها چطور کار میکنن؟ یه منبع ارزشمند آموزشی در اختیارتون میذاره برای آموزش به کودکان. البته با توجه به سطح مطالب، بهتره خودتون مطالعه کنین و به بچه ها منتقل کنین.

3. و آخرین و بهترین منبع: زنگ تفریح علمی در سایت اکسپلوراتوریم هست، که آزمایش‌های ساده‌ای رو لیست کرده که میتونین در بعضی اوقات به کمکش به بچه ها بعضی مفاهیم رو یاد بدین:

البته دنبال اپلیکیشن برای خود بچه بود سوال، ولی چون من هم موافقم تا سنین نوجوانی بهتره ابزارهای تکنولوژیک بهتره در اختیار بچه ها قرار نگیره، پیشنهاد رو برا معلم بچه‌ها نوشتم :wink:

2 پسندیده

اینجا تعدادی نرم افزار برای تقویت حافظه ی دیداری، تقویت هماهنگی چشم و دست و… وجود دارد که می توانید دانلود کنید

2 پسندیده

البته اون موقع که بچه های ما کوچک بودن سایتها به تکامل امروزی نرسیده بودن ولی من تعدادی سی دی دارم که زبان انگلیسی را برای بچه ها بصورت شعرها و انیمیشن های زیبا تکرار میکنه و بچه ها باهاشون خاطره دارن میتونم اگه مایل باشین در اختیارتون بذارم تا برای بچه ها پخش کنین

3 پسندیده

خانم معلم جان
لینک مشکل داره!!!
من بعد مدتها که شما گذاشتیش زدم روش!!