رونمایی از دستاورد پارشال‌های ویژه‌ی پادپُرس

ما، در دو سال گذشته، به طور مشهوی به سمت هدف خرد جمعی حرکت کرده‌ایم: کاربران فعال بیشتری در محیط پادپُرس داشتیم که این منجر به رشد کمّی و کیفی محتوای پادپُرس شد. برای حفظ کیفیت در ادامه‌ی این مسیر، نیازی مبرم به همراهی گروهی حرفه‌ای و مشتاق حس می شود، گروهی که در مدیریت و کارآمدی فرآیندهای پادپرس یاری‌رسان تیم باشند.

گلادیاتور

این محیط پویای پرتجربه، در معرض دید جامعه بیرونی است و بازدیدکنندگان احساس خود از فعالیت ما را از طریق نگاهی کوتاه به موضوعاتی جذاب کسب می‌کنند. این موضوعات مرز بین ما و دنیائی ست که می‌خواهیم به آن اثری مفید ارائه دهیم؛ مرزی حساس، با فرصتی کوتاه برای اثرگذاری درست و عمیق.

در این مرز حساس بین پادپُرس با دنیای بیرون افرادی به فعالیت مشغول هستند که به تمام ابزارهای لازم برای بهترین ارائه ما مجهزند. پارشالهای ویژه با عبور از مرحله برترها وارد فرآیند آموزش برای راهبری موثر، کارآمد و جامع پادپرس شده‌اند. این مرحله تکاملی برای کاربران ویژه، با توان مدیریت در داخل و دیدگاهی تیزبینانه برای معرفی ما به دنیای بیرون است.

خوشحالم که امروز، اولین خروجی فعالیت این دوره، با بهینه‌سازی کیفیت موضوعات زیر، را به شما معرفی کنم. در آینده، فعالیتهائی بسیار وسیعتر، عمیقتر و ویژه از این راهبران پادپرس خواهید دید.

غزاله @Ghazaleh

بهترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای زندگی امروز چی هستن؟

الهام از اتفاقات یک برنامه ی کوهنوردی برای ارتقای تعاملهای اجتماعی

علی @Ali_Shakeri

چه طور یک مقاله ی خوب بنویسم؟

مریم @Maryam

چرا کبوتر های یاکریم هر جایی تخم می گذارند؟ آنها دنیا را چگونه می بینند؟

8 پسندیده

من به پست ها سر زدم، امکان ویرایش توسط نویسنده ها برداشته شده؟ مثلاً من نمیتونم نوشته خودم رو تغییر بدم؟
یا چه تغییرات دیگه ای رخ داده؟

روی سه نقطه هم کلیک میکنین (بیش‌تر نشان بده)، باز هم ویرایش فعال نیست؟

سه نقطه هم دیده نمیشه!

اینکه بهترین پاسخ ها از کل، جدا شدن خیلی مفیده. البته تو بعضی قسمت ها مثل موضوع برنامه نویسی تعداد بهترین ها، زیاده، تقریباً نصف کل، این یعنی گستره ای از ملاک ها مهم بوده، این ملاک ها چیا هستن؟

ملاک توی متن به طور تلویحی گفته شده. در اول این پاسخ هم آوردم که تاکید بشه

1 پسندیده