معرفی پادپُرسی های جدید و خوش قلم!

می خوام یه قدم کوچیک ولی مهم، حداقل برای خودم بردارم، و گوشه‌های کوتاهی از یکی از پادپُرسیای تازه‌نفس رو در خود پادپُرس به نمایش بذارم. به نوعی به عنوان یکی از قدیمی ترا گفتم یه معرفی کنم و یه دست مریزاد بگم:

شروین؛ در معرفی خودش گفته: «نوشتن درد و درمان دلخواه من است. (روزنامه نگار)»

در پست زیر هم یه معرفی کوچک از خودش آورده:

تو همین زمان کوتاهِ دو هفته‌ای، حداقل دو تا مسئله مطرح کرده برای به چالش کشیدن ذهن بقیه:

رشد جایگاه علوم انسانی در جامعه و اهمیت پیدا کردن اتفاقات زندگی سلبریتی‌ها.

موفق باشی شروین :v:، منتظرم تجربه‌های بیشتری ازت بخونم و به مسئله‌هایی که مطرح می‌کنی، فکر کنم :muscle:

از شما هم دعوت می کنم که افرادی رو که در سایت از نوشتنشون خوشتون میاد رو اینجا معرفی کنین.

12 پسندیده

ممنونم. خوشحال میشم بتونم از تفکرات دوستان خوبِ حاضر استفاده ببرم.

2 پسندیده

البته من که خودم از اعضای جدید پادپرس ام ،ولی تا جایی که مطالعه داشتم:
از نگاه متفاوت @yousef به دنیا خیلی خوشم میاد و همیشه دوست دارم مطالب اش رو بخونم
خلاقیت @somo849 در طرح مساله ها برام جالبه

4 پسندیده

یه ماه گذشت و وقتشه یکی دوتا پادپُرسی دیگه و موضوعاتشون رو معرفی کنم!:v:

پیشنهادم اینه که اگه به عنوان یه پادپُرسی پیش‌کسوت دوست دارین کسی رو معرفی کنین و یا برای معرفی‌ها نامزد کنین، حتما این کار رو بکنین. این طوری در معرفی‌هامون، تنوع سبک قلم هم داریم.

:tada: تازه‌وارد منتخب ماه گذشته:‌ @Dexter - محمدرضا «دوست دارم یک روزی با خیال راحت بشینم دکستر رو از اول تا آخر یک دل سیر ببینم.»

پ.ن. امیدوارم این فرصت نصیبشون بشه چون سریال خیلی خوب و خطرناکی رو هدف گرفتن :sunglasses:

یکی از دغدغه هایی که داره و مطرحش کرده هم این بوده که بدونه «واسه پدر شدن چجوری دست به کار شن؟!»
نه ببخشید :grin: ، «واسه پدر شدن چجوری تصمیم میگیرن؟»

:tada: :confetti_ball: تازه‌وارد منتخب ماه گذشته: @parastoo_kamali پرستو کمالی، که اتفاقا الگوی پادپُرسی رو پیش گرفتن و اول دارن مطالعه‌شون رو از موضوعات و تجربه‌های به اشتراک گذاشته شده در پادپُرس بالا می‌برن. اگه اشتباه نکنم زبان فارسی و کار تیمی دو تا از موضوعات مورد علاقه‌ی ایشون هست :wink: .

البته به نظر می‌رسه هنوز کسی برای موضوعات مطرح شده توسط این تازه‌واردهای منتخب، تجربه، نقد یا نقطه نظری به اشتراک نذاشته :expressionless:

پ.ن. 1: نشان تازه‌وارد منتخب ماه، طبق یه الگوریتم ساده و متناسب با ارزش‌های فضای گفتگوی پادپُرس به افراد تعلق می‌گیره. معیارهای در نظر گرفته شده در این الگوریتم، زمان مطالعه‌ی افراد و مشارکت مفیدشون در طی ماه اول پیوستنشون به پادپُرس هست :sunny:

پ.ن.2: پیشنهاد میکنم اعضای جامعه پادپُرس اطلاعات صفحه شخصی‌شون رو تکمیل کنن تا وقتی می‌خوام ازشون تعریف-تمجید کنم دستم پرتر باشه :sunglasses:

8 پسندیده

ممنون، لطف داری. البته هنوز فعالیت چندانی نکردم و در حال آشنایی با طرز فکر دوستان هستم.

4 پسندیده