آخرین کتابی که خریدی چیه؟

این روزا خرید کتاب خیلی کمتر از گذشته اتفاق می افته و دلیل عمده اش قیمت کتاب ها و کمتر شدن توان خرید مردمه.

آخرین باری که کتاب خریدی کی بود؟ چه کتابی خریدی؟ چند خریدی؟ چند صفحه اس؟ عکسش رو هم بزاری چه بهتر!

آخرین کتابی که خریدم همین امروز بود
کتاب ردیف میرزا عبدالله
۴۵ هزار تومن
۴۴۴ صفحه اس

17 پسندیده

دست رو دلم نذار.
من کمتر از 40 روز پیش رفتم 3 تا کتاب گرفتم به ترتیب از سمت راست:

تاریخ فلسفه ، 500 صفحه ، 30 ت
مشکلات روانی انسان مدرن ، 208 صفحه ، 12.5 ت
انسان و سمبولهایش ، 494 صفحه ، 27 ت
یه کتاب صوتی هم 10 روز پیش خریدم به اسم مرگ ایوان ایلیچ اینم 3 ساعت و 28 دقیقه است به 10 ت

دیگه نمی تونم بخرم تااااااااااااااااااا بعد از عید.

13 پسندیده

امروز صبح بعد از اینکه نمونه چندتا کتاب الکترونیک رو خوندم یک لیست خرید واسه خودم تنظیم کردم و اینم اولین کتابش بود

3000 تومان

10 پسندیده

آخرین کتاب این بود
موبی دیک_اثر هرمان ملویل-ترجمه نوشین ابراهیمی
قیمت 10 هزارتومان از کتابفروشی ساربوک کاشان …خیلی کتابفروشی خوبی http://sarbook.com/
(البته اثر کوتاه شده از نشر افق هستش) 157 صفحه

جلال مرسی که از بحثا میندازی وسط :laughing::sweat_smile:

11 پسندیده

کتاب کوری اثر خوزه ساراماگو
29 تومن
حدود 15 روز پیش
365 صفحه
کتابفروشی سبز نجف آباد

11 پسندیده

چه با سلیقه :sweat_smile::ok_hand: با صدف تزیینش کردی :ok_hand:

4 پسندیده

این کتاب فوق العاده س و منم خرداد ماه اینو هدیه گرفتم…عالیه

6 پسندیده

چیکار کنم منطقه مون گل و سنبل نداره با همین جک وجونوورا میسازم :sweat_smile::joy:
مرسی از نظرت جلال :blush:

4 پسندیده

به عنوان یه بچه کنکوری!
اخرین کتاب:
همین یکی دو ساعت پیش خریدم
کتاب تسسسسستتتت فیزیک
با اجازتون ۶۸ هزار تومن. تازه فقط جلد اولش
اره
فعلا دچاریم به این اوضاع ماها…

این گوزنه هم لابد ما دانش اموزاییم!:joy:

14 پسندیده

کتاب جالبی به نظر میرسه :joy:
درس خوبه اما نه ۶۸ هزار تومن :neutral_face:
شاید ۲۰ هزار تومن با ضخامتی که من میبینم

6 پسندیده

من کتاب نمیخرم چون نمیخوام کاغذ اسراف شه :grin: پی دی اف می خونم . آخرین کتابی که بابتش پول دادم و غیر درسی بود سال 91 بود کتابی در قطع جیبی و درباره آداب و رسوم مردم گرجستان بود یادمه اون موقع هزار تومان بود پولش

8 پسندیده

میتونی کتابی که خریدی و خوندیش بدی ب یه نفر دیگه که علاقه به خوندنش داره و بعد میتونی از همون نفر یا یکی دیگه یه کتاب بگیری اینجوری تبادل کتاب و تبادل هر نوع معاشرت فرهنگی میشه.(میتونی عضو کتابخونه هم باشی ولی اینجا بحث خرید خود کتاب هستش)
لذتی که تو کتابهای کاغذی هست تو کتابهای صوتی و الکترونیکی نیستش.(جز در صورت لزوم)به چشم هم کمتر آسیب میزنه

8 پسندیده

من که عادت کردم به محتوا سالهاست اینطورم چه فرقی هست مطلب همونه و مهم درک مطلبه

5 پسندیده

الان اوضاع همه کتابا درسی همینه. جالب تر اینه که هر یک کتاب رو به دو جلد تقسیم کردن و هر جلد رو دارن انقدر میفروشن

5 پسندیده

کتاب راز رو گرفتم کتاب عالی و فوق العاده ای هست
حتما بخونیدش

7 پسندیده

7 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: نظرتون راجع به مطالب کتاب راز یا مستند راز و مشابه اون چیه؟

واقعاً بازاریه واس خودش این کتابای کمک درسی :rage:

6 پسندیده

من از یک خرید فصل اخیرم خیلی خوشم اومد:

روی جلد:

پشت جلد:

خوب این کتاب به درد بچه‌های سال‌های بالای دبستان و اوایل متوسطه می‌خوره، با پرس و جوی تلفنی و اینترنتی بالاخره کتاب‌فروشی که داشتش رو پیدا کردم، چون چاپش تموم شده بود، قیمتش قدیمی بود و به حجم و کیفیتش می‌ارزید: فقط ۸ هزار تومن.

تازه آخرش نمایه هم داره:

خوب منم فرصت طلب، چنتا خریدم، با ریاضیات لعنتی به بچه‌های هفتم امانت دادم بخونن. اونم با تعداد صفحه و کیفیت پایین تر با قیمت جدید ۸ هزار تومنه ولی چون تعداد بیشتر برای بچه‌ها و همکارام خریده بودم تخفیف ۲۰ درصد خورده بود.

9 پسندیده

یه کتاب دیگه گرفتم ( دانلود کردم )
زبانش انگلیسی هست. دنبال ترجمه اش گشتم اما پیدا نکردم.

You can draw in 30 days

bookcover

#پیشنهاد

چطوره یه اتاق ترجمه توی پادپرس راه بندازیم و آثاری که جمع آوری میشه رو با اسم پادپرس و مشارکت کننده هاش به چاپ برسونیم یا به صورت pdf به رایگان به اشتراک بزاریم؟

12 پسندیده

جمهور افلاطون ۶۴۷ صفحه ۳۰ هزار تومن
درباره معنای زندگی ویل دوران (البته اصلیش نایاب شده جان لیتل بازنویسی کرده!) ۱۴۶ صفحه ازین سبکا ۱۷ هزار تومن
موج سوم تافلر ۶۷۴ صفحه ۵۰ تومن (اولین بار که رفتم بخرم زیر ۲۰ تومن بود… چند بار رفتم های دیدم داره می‌ره بالا گفتم بخرم تا نشده ۱۰۰ تومن)
البته ضیافت افلاطون هم گرفتم که تو ماشینه نشد عکس بگیرم

کتاب میخرم ولی وقت نمی‌کنم بخونم :-/ کسی کتاب خواست بگه براش بخرم یا بهش قرض بدم. خوشحال میشم از کتابام استفاده بشه

12 پسندیده