ایجاد بانکی از سوال‌ها و مسئله‌ها بدون نگرانی راه حل آن

یه سوال حرفه‌ای:
در سیستم آموزشی بازرسی یا بازدید از کلاس یا مشاهده روند کار معلم خوب است غافلگیرانه باشد یا با اطلاع قبلی؟

9 پسندیده

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چگونه شب یلدا رو بهتر، شادتر، گرم‌تر و به یاد ماندنی‌تر برگزار کنیم؟!

لطفا مساله منو چکش،کاری کنید:
چرا بعضی آدما قانون و اخلاق و انسانیت رو دور میزنن؟
امیدوارم درست اومده باشم. درست فهمیدم منظورتون رو؟

8 پسندیده

کمی گنگه متن پرسش برای من، بخصوص قسمت دوم. ولی

من فکر میکنم همه تمایل دارن اینکار رو انجام بدن. بحثهای خیلی زیادی در مورد قانون و اخلاق کردیم، اگر سئوال اینه که چرا این تمایل وجود داره؟ به نظرم کاملا طبیعیه چون قانون و اخلاق باید با منافع فردی در تضاد باشه، وگرنه بی‌معنی میشه. اگر مثالی موردی بیارید، میتونیم دقیقتر حرف بزنیم.

4 پسندیده

کسانیکه این کارو میکنند چند صفت متضاد رو در حد بالائی دارند. شدیدا باهوش .شدیدا خودخواه .روباه صفت {بزن دررو). توجیه گر. خودنما . حاضر جواب

3 پسندیده

سوالی در دل موضوع «تجربه‌های کلاس اول»

6 پسندیده

چطور میتوان بخش کردن کلمات را بدون استفاده از دست به کودک آموزش داد؟

برای بعضی کلمات، در هر بخش دهان کامل باز و بسته میشود. و میتوان از کودک خواست تعداد بارهایی که دهان بسته می‌شود را بشمرد. ولی این موضوع برای هر کلمه‌ای صادق نیست. چطور میشود بدون استفاده از دست یا پا به کودک بخش کردن را یاد داد؟

7 پسندیده

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: زندگی مجردی چه سختی‌ها و چالش‌هایی داره؟

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چرا بدن پستانداران مو دارد؟

این یکی - دو روز چند تا موضوع رقص توجهم رو جلب کرد! چند تا آهنگ رقص هم بهش اضافه میکنم:

چه آهنگ‌هایی مناسب برای رقص سراغ دارین؟ مدل رقص رو هم لطفا متناسب با آهنگ ذکر کنین. مثلا هیپ هاپ، شافل، زومبا، … .

8 پسندیده

چی باعث میشه یک سوال رو در پادپرس مطرح کنید؟

4 پسندیده

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: از نظر شما کمالگرایی چه ایرادایی داره؟

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چرا نظام‌های سیاسی پادشاهی هنوز هم پا برجا هستند؟

یادگیری یا تقویت چه مهارت‌هایی در دنیای امروز با یک برنامه تقریباً ۵ ساله یا زودتر، منجر به درآمدزایی مطلوب و نسبتاً تضمینی میشه؟

دنباله‌ی موضوع از کجا میشه برای «افزایش درآمد» مشاوره گرفت؟

7 پسندیده

چقدر با مشکل پیشنویس نویسی در پادپرس مواجه هستید
من بعد از مدتی که برمیگردم و سری به تایپیک ها میزنم متوجه میشم در مورد کلی موضوع پاسخ هایی نوشتم که هنوز نه پست شده و نه کامل
شما هم چنین مشکلی دارید؟

4 پسندیده

چه کار انلاینی میتونم از تو خونه انجام بدم که درامدش خوب باشه برای گذران زندگی؟

6 پسندیده

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چه كتابهايى در زمينه ارتقاى قدرت سخنورى خوندى؟

با ادمی که تو یه گفتگو همه چی رو شخصی میگیره چطور صحبت میکنی؟

6 پسندیده

چگونه است که انسان های خیّر سرشار از آرامش اند و در ضمن گشاده رو و آرامش‌بخش هم هستند؟

5 پسندیده

چه راهکارهای موثری را برای تقویت فن بیان خود تجربه کرده‌اید؟

6 پسندیده