برای سه ماه دیگه چه هدفی گذاشتی؟

خب بقیه هم بیاید بنویسید پارسال رو چی‌کار کردید؟ کم‌کم باید برای فصل بعد هدف‌گذاری کنیم، البته زمینی‌تر.

2 پسندیده

چرا که نه.

من پارسال بهار قرار بود 1- 100 میلیون تومن درامد برای پادپرس داشته باشم، حرکت ادی نایک رو بزنم، و یه سفر ماجراجویانه کوتاه داشته باشم.

در طول بهار، فقط هدف در حوزه سبک زندگی رو به سلامت به انجام رسوندم. در دو حوزه ورزش و همین طور حوزه کاری به هدفم نرسیدم و نزدیک هم نشدم. در طول سال گذشته، اهداف متفاوتی رو در حوزه های مختلف میذاشتم. به طور کلی شاید به 30-40 درصد اهدافم رسیدم. باقیش صرف یادگیری هدفگذاری شد.

امسال رو با یه رزولوشن یا یه تغییر فردی شروع کردم و میخوام روی اون متمرکز باشم.

اهدافی هم البته ست کردم و در دفتر یادداشت شخصیم نوشتم، ولی فکر نمیکنم بهترین روش بروزش به همین شیوه ی پارسال باشه. حتما اگه روش خوبی برای بروز هدفگذاری پیدا کردم، در پادپرس مطرح میکنم و اهدافم رو هم به اشتراک میذارم.

3 پسندیده

فروش در خود پادپرس بوده؟

در این جور مواقع من یه کارای خیلی کوچیک تعریف میکنم که تو باغ بمونم و ذهنم حس نکنه بیخیالش شدم (به این شکل هم نیست که گوشه ذهنم بمونه و اذیت کنه چون توش عمل هست هرچند کوچک). مثلا دو هفته ای میشه روزی 10 تا بارفیکس تو برنامم گذاشتم و الان داره خودش زیاد میشه. اصن کارای دیگم بش اضافه شده مثل شنا سوئدی. میگم خودش اضافه شده انگار مثل عادت سازی شده که ازم تمرکز و انرژی خاصی نمیخواد که بیام واسش برنامه ریزی کنم. خوبی این مدل برنامه های کوچیک اینه مثل بعد کرونا خواستم برم باشگاه، بدنم اماده تره و انگار مجبور بودنی برا این برنامه نیست. انگار مسیری هست که داری میری. من با این مدل برنامه ریز ها ذهن کمال طلب-اهمال کار بشری رو دور میزنم.

2 پسندیده

من یه سری کتاب مشخص کردم که باید پوشش بدم. وقت نمیکنم بعضیاشو بخونم. دوست داشتم گروهی پیدا میشد بخونیم یه سری کتابا رو بعدش خلاصشو بین هم پخش کنیم. حالا در قالب فایل صوتی یا ورد (ماشالله با گوگل راحت میشه صدا رو به متن تبدیل کرد؛ واقن تعجب میکنم هنوز بعضیا تایپ میارن میدن زیر پله های میدون انقلاب براشون تایپ کنن. تازه خیلی از خود مغازه دارها دیدم کارمند دارن دستی تایپ میکنه :man_facepalming:).

1 پسندیده

خدمت سربازیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

2 پسندیده

اولین باره از شنیدن یه هدف این قدر ناراحت شدم! :frowning_face: امیدوارم خدمتتون تو وضعیت مناسبی از لحاظ کرونا و سایر حوادث طبیعی-انسانی شروع بشه.

بله. مدل درامدی چالش های جمعسپاری رو قرار بود برای پادپرس تست کنیم.

و راستی ممنون بابت به اشتراک گذاری روش برنامه ریزی تون :ok_hand: .

2 پسندیده

دیدم خیلی جالبه. خیلی به درد من خواهد خورد. پادپرس مشابه خارجی داره؟

1 پسندیده

@lolmol
پادپرس برا این مساله من راه حلی میتونه داشته باشه؟

1 پسندیده

اگه منظور مشابهت از لحاظ مدل درامدی جمعسپاری، بسترهای مشابهی برای پیش بردن نوآوری باز وجود داره که رویکردشون متفاوت بوده. یکی از نمونه های جذابش:

این بستر منحصر به مسائل سازمانی هست.

پادپرس با رویکرد کنونی، بیشتر یک فضای گفتگو هست (تعامل کاربر-کاربر به جای تعامل کاربر-سازمان). میشه گفت مرحله اول هر «حل مسئله»ای همین گفتمان‌ها هست. نمونه های زیادی برای فضاهای گفتگو وجود داره؛ از جمله ردیت، استک اکسچنج[1]، … .

چرا در قالب یه مسئله/پرسش جدید با کمی جزئیات بیشتر در پادپرس مطرح نمیکنین؟ مطمئنم پادپرسیایی وجود دارن که علاقه مند به ایده دادن و مسئله حل کردن هستن.

1. که البته بیشتر یک QA هست تا فضای گفتگو. منتها اگه درش بچرخین میبینین که کاربرها با کمک قابلیت کامنت‌گذاری گفتگوهای خوبی رو پیش میبرن. ↩︎

1 پسندیده

بله حتمن مطرح میکنم.

مهم هدف بعد از خدمته :grin:

حواست باشه هدف در حین خدمت رو فراموش نکنی …

من مشغول نوشتن یه ERP به سفارش سازمان اوقاف هستم و مبلغ دستمزد من قابل توجه هست که تا آخر اردیبهشت ماه تکمیل میشه و طبق قرار قبلیمون با موقوفه گنجعلی خان پولش رو قراره تا آخر خرداد ماه تسویه کنن . و با پولش قراره یه ماشین خوب بخرم ترجیها پارس .

استارت آپی هم که لانچ کردم دارم رو فروشش کار میکنم و طبق روالی که پیش گرفتیم خرداد ماه به فروش 15 نسخه میرسیم .

برای فروردین ماه هم مشغول تکمیل یه پروژه برای شبکه فروش مستقیم پنبه ریز هستم که 20 درصد سهام نرم افزار طبق قرارداد مال من هست و طبق برنامه ریزی این مبلغ تا آخر خرداد 24 تومن میشه .

برای اردیبهشت ماه هم یه پروژه کوچیک رو برای شرکت پخش فراورده های نفتی دارم انجام میدم که حدود 17 خرداد تکمیل میشه .

7 پسندیده

چشم حتما
اصن خرابم کردی با امیدت :joy: :joy:

1 پسندیده

احسنت :v: فکر کنم داری اقتصاد مملکت رو یک تنه از رکود خارج میکنی :grin:

1 پسندیده

میخوام زندگی کنم از هدف گذاری خوشم نمیاد

1 پسندیده