یادداشت‌های کوتاه من برای دومی‌ها

:star_struck::star_struck:مسابقه مسابقه
خب بچه ها، حالا که قراره خیلی از شما عضو کتابخونه بشید، و کتاب بخونید :heart_eyes: من هم تصمیم گرفتم که هر هفته یک مسابقه برگزار کنم … :muscle::muscle:

چه کسانی می تونن شرکت کنن؟
:books::books:کتابخوان ها…هر کدوم از شما که تصمیم میگیره کتاب بخونه.

چه کتابی؟
“کتاب خوب” قبلا با هم درباره اش صحبت کردیم. یادتونه؟

از کجا؟
می تونید عضو کتابخانه ی کانون پرورشی فکری یا کتابخانه ی باغ ملی بشید و کتاب امانت بگیرید بخونید و در مسابقه ی ما شرکت کنید.
همینطور می تونید کتاب بخرید.
تعدادی کتاب هم در کتابخانه ی کلاس موجوده :blush::blush:

خب مسابقه چجوریه؟
لازمه که کتاب رو مطالعه کنید
نام شخصیت های داستان را بنویسید
هر کسی که بتواند رکورد " طووووولاااااانی ترین فهرست شخصیت های یک داستان" را بزند، برنده ی مسابقه است. :heart_eyes:

جایزه ی برنده:
به انتخاب خود فرد از بانک جایزه ی مدرسه

مهلت ارسال فهرست:
۱۰ بهمن ماه

3 پسندیده

سلام و شب بخیر خدمت عزیزان دلم
مسابقه ی کتابخونی مون رو که یادتونه!
برنده های مسابقه مون رو اعلام کردیم و جایزه ها هم تقدیم شون شد :heart_eyes:

1⃣نفر اول مسابقه آقای سهیل با فهرست ۳۶ تایی از شخصیت های داستان :star_struck:
2⃣نفر دوم آقای محمدعلی
3⃣نفر سوم آقای شهاب الدین
:clap::clap::clap:

که هر کدوم از این عزیزان و بقیه ی شرکت کننده هامون تلاش زیادی کرده بودند که ازشون تقدیر شد. :gift::gift::gift:
و اما …
میریم سراغ دومین مسابقه ی کتابخوانی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

تو این مسابقه قراره چکار کنید؟
شما نقش یک کارگاه زبردست رو ایفا می کنید که توی کتاب ها دنبال عجیب و غریب ترین واژه‌ها میگرده. شما ده تا از عجیب‌ترین واژه‌ها رو به همراه نام کتاب می نویسید و اینکه چرا اون واژه به نظرتون عجیب اومده رو هم یادداشت می کنید.

داوری چجوریه؟
دوستاتون به عجیب ترین واژه‌ها رای میدن. اونی که رای بیشتری بیاره برنده اس

مهلت تحویل:
تا روز چهارشنبه

منتظر واژه‌های عجیب و غریب تون هستم کارگاه های زبردست :sunglasses::sunglasses::muscle::muscle:

3 پسندیده

سومین مسابقه ی کتابخوانی

این مسابقه رو به این جهت که در کلاس توضیح دادم در کانال قرار ندادم.
چند نفر از شما عزیزان در این باره پرسیدید، که توضیح مختصری میدم:

در این مسابقه قرار است یک کتاب را انتخاب کنیم؛ کتابی که به نظرمان جالب تر بوده و بیشتر دوست اش داریم.
حالا قرار است شبیه یک فروشنده‌ی کتاب طوری کتاب را به دوستانمان معرفی کنیم که آنها هم ترغیب شوند آن کتاب را بخرند و بخوانند.
در یک دقیقه، فکر می کنی بهتر است کتاب مورد علاقه ات را چطور معرفی کنی و چه چیزهایی درباره‌ی آن بگویی؟
می توانید صدا را ضبط کنید و در گروه ارسال کنید یا در کلاس یک دقیقه درباره ی کتاب تان صحبت کنید.

4 پسندیده

چه باحال :star_struck: تو این بانک چه اقلامی پیدا میشه؟! جوایز چند تومانی؟ کی بانک رو پر میکنه؟ چه زمان هایی؟ کمی بیشتر از ساز و کار این بانک برامون بگین.

چه بازی‌های خوبین! کاملا مناسب کافه بازی پادپرس کافه بازی ! نظر مثبتتون چیه؟! چه قدر خوبه که روی مهارت های فروش و تسلط کلامی بچه ها کار میکنین. لذت بردم :muscle:

2 پسندیده

انواع بازی‌ها؛ دارت، ماشین، تفنگ، طناب، بازی‌های فکری و … .
قیمت‌هاشون رو نمی‌دونم تو چه رِنجیه. مدیر محترم جوایز رو خرید. البته مدرسه‌ی ما مبلغی شهریه هم از دانش‌آموزان میگیره. تا جایی که یادمه یکبار یک خرید اساسی انجام داد.
هر معلم به هر مناسبتی که بخواد می‌تونه دانش‌آموز رو به دفتر مدرسه معرفی کنه تا جایزه بگیره. جوایز تو کمد دفتر مدرسه‌ان.
من برای اولین سری مسابقه، دانش‌آموز نفر اول رو فرستادم دفتر یک تفنگ انتخاب کرد و به بقیه‌ی شرکت کننده‌ها هم چیزهایی که تو کلاسم داشتم یه سری مداد و پاک‌کن و شابلون اینا جایزه دارم. از بالاترین امتیاز اسامی رو به ترتیب خوندم خودشون اومدن جایزه‌شونو انتخاب کردن و برداشتن.
برای دومین مسابقه به نفر اول یک کارت بازی حافظه دادم و به نفر دوم و سوم مثل قبل جایزه دادم.
برای سومین مسابقه به نفر اول یک بن خرید ۳ هزار تومنی از بوفه‌ی مدرسه و نفرات دوم و سوم به ترتیب بن‌های ۲ و هزار تومنی دادم. :grin:

بریم تو فاز اجرایی :+1: گزینه‌ی دیگه‌ای هم روی میز هست؟
سپاس از انرژی‌ خوبی که دادی :muscle:

2 پسندیده

:heart_eyes: من هم جایزه میخوام! فکر میکنین راهی باشه که من بتونم تو یکی از چالشهاتون شرکت کنم و بعد که به کمک خدا و مسئولان عزیز :yum: اول شدم برم سراغ بانک!؟ خیلی ایده ی بانمک و ساده ای بوده در خدمتِ شوق آفرینی ملموس بین دانش آموزا، فرض کن مدرسه ت یه جزیره ی گنج داشته باشه … . آفرین به مدیر مدرسه تون که چنین ایده ای رو اجرایی کردن :clap:

به به! بازی جدید با تم جدید. خیلی عالیه. و این بار هم گروه ما با فاصله ی زیاد و با کمک خدا و تلاش مسئولین و طعم کباب ها حتما اول میشه :grin:

2 پسندیده