جمع‌آوری مسئله در حوزه‌ی "آموزش" -- خرداد ۱۳۹۷

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: نظرتان راجع به ارائه‌ی درس تفکر در مدارس چیست؟

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: سرانه‌ی مطالعه‌ی غیردرسی معلمان چه تاثیری در کیفیت آموزش ایشان دارد؟

3 نوشته به موضوع قبلی اضافه شدند: دوست دارید در مدارس چه زبان‌های خارجی یاد بگیرید؟

پرسش نویی از دل 1 پاسخ متولد شد: چطور می‌شود ترس ناشی از تغییر سیستم آموزشی را در معلم‌ها تعدیل کرد؟

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چرا معلمان مهارت‌های دانش‌آموزان را با هم مقایسه می‌کنند؟

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: رضایت شغلی معلمان آموزش و پرورش با چه عواملی تعیین می‌شود؟

پرسش نویی از دل 1 پاسخ متولد شد: چه ایده‌هایی برای افزایش هیجان و خلاقیت در آموزش‌های مدرسه و دانشگاه دارید؟

@sepinoud.keshaavarz

ممنون، که سوال خوبتو با لینک و عکس کامل کردی، کمک خوبی هم بود :heart_eyes:

4 پسندیده

به به، چه خوبه که صاحبان پرسش، دست بکار ویرایش شدن.
@Fatemeh-law
ممنونیم، خیلی خوبه همینطور ادامه بده :star_struck:

اگه دوس دارید ببینید که ویرایش کار کیه، مداد نارنجی گوشه سمت چپ بالای هر موضوع رو لمس یا کلیک کنید.

3 پسندیده

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: شهامت برای یه معلم چقدر ضروریه؟

پرسش نویی از دل 1 پاسخ متولد شد: چرا مقاله دادن این قدر برای ارشد و دکترا مهم شده؟

پرسش نویی از دل 1 پاسخ متولد شد: کدام آموزش‌های والدین و معلمین روی رفتار کودکان تاثیر نامطلوب داره؟

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: زبان انگلیسی را به چه روشی یاد بگیریم موثرتر است؟

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چطور یاد گرفتن را جایگزین یاد دادن کنیم؟

مریم اینجا مطالبی گفت، که جهت ذهن منو در ویرایش سوال اصلیش به سمت سن و سال برد، مریم نپسندید و نظرش رو با من در پیام خصوصی مطرح کرد، ما تو پادپرس به این میگیم:
فیدبک(بازخورد)
:star_struck:
به قول شاعر:
تو میان ما ندانی که چه می‌رود نهانی :grin:

خلاصه مریم و من تصمیم گرفتیم ویرایش من بشه سوال خودم :sweat_smile: و مریم هم دیگه کار به سن و سال آدما نداشته باشه :scream: و فقط بره سراغ رتبه کنکورشون :face_with_raised_eyebrow:
سٶال جدید مریمو بالای نقل قولی که اول این بحث آوردم ببینید و بعد این هم سوال من که از ویرایش سوال اولیه مریم به نامم شد.
راستی فیدبک یادتون نره، آشکارا یا نهانی :wink:

3 پسندیده

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: دوست داشتین چند سال با معلمتون فاصله سنی داشته باشین؟

۲۹
۳۰
۳۱
سه روزِ باقی مونده‌ی خرداد.
تا الان پرسش‌های خوبی مطرح شده، بعضیاش در حد پایان‌نامه دانشجوییه و برای پاسخ دقیق و جامع نیاز به کار تیمی منسجم داریم.
چه مساٸل مهم دیگری به ذهنتون میرسه، که سرمایه بانکمون رو افزایش بده؟
نظرتون چیه از متن و حاشیه‌ی موارد زیر موضوع بحث بسازید(شاید به بعضیاش تا حالا به طور ضمنی اشاره شده باشه ولی نه جدا و جدی)؛

روش‌‌‌های متفاوت ارزشیابی دانش‌آموزان؟

روش‌های عملی و مٶثر کار گروهی در کلاس درس مدارس؟

روش‌های بهینه ارزشیابی کادر آموزشی از معلم تا مدیر؟

تفاوت‌های واقعی و مورد انتظارِ فردی و سازمانی و اجتماعیِ کادر آموزشی با کارمندان در مشاغل دیگر؟

فرصت‌ها و چالش‌های تعطیلات تابستانی برای همه اقشار درگیر آموزش؟

اندازه و چگونگی (کمیت و کیفیت) گفتگو و تبادل نظر و تجربه در سیستم آموزشی کشور؟ روش‌های آسان و کاربردی تعامل کادر آموزشی؟

تکالیف درسی؟

روانشناسی و آموزش؟

مافیا و قدرت‌های مٶثر بر تصمیمات کلان در حوزه آموزش؟

آینده آموزش؟

بازار و کسب و کار مبتنی آموزش؟

آموزش و پرورش رایگان؟

یا هرآنچه نگفتیم

5 پسندیده

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چه روشی رو برای ارزیابی یادگیری دانش‌آموز مناسب می‌دونین؟

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: تکنولوژی چطور می‌تونه به سنجش بهتر یادگیری دانش‌آموز کمک کنه؟

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چطور مشق شبی رو می‌پسندین؟