در رابطه با دسته‌بندی میزگرد تحلیلی هفته

(یوسف ) #1

آخر هفته‌ها، گروه منتخبی از تحلیل‌گرای پادپُرس، اینجا مسائل روز ایران و دنیا رو به گفتگو می‌ذارن.

اگه به این محفل تحلیل و ارزیابی دعوت شدید، عضوی ویژه از پادپُرس هستین که توانائی‌تون رو در گفتگوی متمدنانه نشون دادین. امیدواریم که با همین خاصیت به رشد خودتون و بقیه اعضای جامعه کمک کنین. هدفمون از این گفتگوها اینه که جامعه‌مون رو بهتر بشناسیم!

چارچوب کلی

1. اعضای گروهِ تحلیل مسائل روز ایران، افرادی هستن که نشان پادپُرسی رو به دست آورده‌ن و تمایل خودشون به گفتگو در این حوزه رو از طریق صفحه‌ی گروه مطرح کرده باشن.

2. دبیر گروه در حذف یا اضافه کردن اعضای معرفی شده به گروه اختیار کامل رو داره.

3. بحث آزاد هست و مباحث سیاسی یا مذهبی هم با حفظ اصول انسانی؛ احترام متقابل و بدون توهین به شخص،‌ نهاد و یا باور خاص قابل طرح هستن.

4. هر پاسخی که بحثی رو به حاشیه می‌بره بدون توضیح و به تشخیص و سلیقه‌ی دبیر گروه حذف میشه.

5. هر بحثی بعد از ۴۸ ساعت از ایجاد آن بسته می‌شه.

6. در هر لحظه فقط یک بحث در این اتاق باز است.

7. افراد گروه می‌تونن موضوع بحث پیشنهاد بدن، هر هفته چهارشنبه جذاب‌ترین موضوع پیشنهادی برای بحث و گفتگو در دسترس سایرین قرار می‌گیره.

چرا فیلترینگ داریم؟
به نظرتون میزان یارانه انرژی در ایران معقوله؟
چطور میشه رانت موجود در بازار خودرو رو کنترل کرد؟
در «تصادف در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد» چه کسی بیشترین مسئولیت رو داره؟
راهپیمایی، آری یا نه؟
به نظرتون امکان دیدار ترامپ و روحانی چقدره؟
با چه چیز در مراسم مختلف عزاداری‌ محرم موافق نیستید؟
وقتی دلم بحث مذهبی و یا سیاسی میخواد، چی کار کنم؟
به نظرتون حالِ اقتصاد ایران چقدر بده؟
چرا مجلس ایران در برابر قانون شفاف‌سازی آرا مقاومت می‌کند؟
چطوری بودجه رو تغییر بدیم که فقط زندگی شخصی خودمون خوشحالتر بشه؟
(پادپُرس) #2

من چارچوب مشارکت در بحث‌های اتاق تحلیل مسائل روز ایران را می‌پذیرم و تعهد می‌دهم با تحلیل‌های خلاقانه‌ام الهامبخش جامعه‌ باشم :sparkles: .